Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Colitis ulcerosa ( fekélyes...

Colitis ulcerosa ( fekélyes vastagbél gyulladás) betegséggel kapcsolatban kinek van tapasztalata a Varga Gábor gombákkal illetve a homeopátiával?

Figyelt kérdés
Melyiket javasolják inkább?

2014. jan. 6. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Vargastem kapszulát szedtem 2 hónapig semmi különöset nem éreztem a homeopátia meg placebo szerintem... akár C-vitamint is szedhetsz helyette kb annyit ér, de a C-vitamin olcsóbb.
2014. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csömör Oszkár válasza:
Üdv colitis ulcerózás beteg vagyok 52 éves 24 éve most szedem az inmuránt napi 5omilit de nem vagyok jól tőle most csökkentette az orvosom napi 25milre de igyis rosszul vagyok tőle verejtékezem és izom fálydalmam vanés merevedési zavart is ooználam has menésem is ki ujult!
2014. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Kérdező! Ha jót akarsz magadnak vagy az ismerősödnek, akkor a homeopátiát, mint gyógymódot elfelejted.
2014. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!