Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kihez forduljak, ha kiugrott...

Kihez forduljak, ha kiugrott valamilyen izomkötegem (így begyulladt) és azt helyre kéne rakni?

Figyelt kérdés
Kórházban voltam először (és utoljára) ilyen problémával. Ott azt mondták lumbágó (de 12-13 évesen furcsa lett volna). Eddig egy öreg hölgyhöz jártam, ha ilyen problémám volt, de most nem tudom elérni. Ő nem csontkovács, még régen nővérként tanulta. Egyedül a "csontkovács", mint foglalkozás jutott itt eszembe, de nem tudom, hogy Ők inkább csont/porc problémákat kezelnek-e vagy ezzel is ők foglalkoznak?
2008. júl. 27. 17:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Visszaolvasva vettem észre, hogy lehet ezek még "fontosak": Most 22 vagyok és évente kb. egyszer volt 12-13 éves korom óta ilyen izom kiugrás/becsípődés szóval nem krónikus dolog.
2008. júl. 27. 21:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csontkovácshoz.
2008. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen amikor lovagoltam! Nem tett jót a gerincemnek és abba is kellett hagynom a lovaglást sajnos. Azóta szinte teljesen elmúlt, de nagyon kell vigyáznom hogy úgy mozogjak! Semmi hírtelen emelés, vagy derékhajlítás! Lehet hogy te is csinálsz valamit ami nem tetszik a gerincednek! Ha a munkád olyan, javaslom hagyd abba, mert rá fog menni az egészséged! Ha más, akkor könnyebb abbahagyni. :) Olyan nincs hogy ok nélkül legyen ilyen fiatalon! Valahogy a hát és hasizmaidat próbáld erősíteni, azok segítenek a gerincedet tartani.

Sok szerencét!

Inda

2009. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!