Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ajánlanátok valami jól bevált,...

Ajánlanátok valami jól bevált, természetes módszert a gyomorsav túltengés ellen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Minden reggel egy kis pohár szódabikarbonát igyál meg. Nekem segített, pedig már tükrözésre akartak küldeni.
2010. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rozmaring. Elrágcsálva elég erős, forrázva már gyorsabban lemegy.
2010. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Tej.
2010. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Életmód váltás. Gondolok itt a táplálkozás teljes átalakítására: Zsíros és nehéz ételek, szénsavas és alkoholos italok, kávé kerülése. Sok nyers zöldség és gyümölcs. Étkezz könnyen és többször kevesebbet (reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi). Tej nagyon jót tesz, ha sok a savad.
2010. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
A Schüssler só nagyon jó. Homeopátiás gyógyszer, és apukámnak bevált. Asszem a gyomorsav túltengésre a NATRIUM PHOSPHORIKUM Schüssler-só a jó, de ebben nem vagyok teljesen biztos. Szerintem ha gyógynövényes boltban vagy gyógyszertárban megkérdezed, akkor többet tudnak mondani róla. A másik, a tej, amit már írtak előttem.
2010. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Az előbbi ajánlatok kipróbálása.

De hasznos lehet egy klinikai vizsgálat.

Helicobacter pylori jelenlétének megállapítása ill. a jelenlétének kizárása. Nem fájdalmas vizsgálat.

2010. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
A tükrözés nem kellemes de nagyon hasznos,én már egy éve refluxos vagyok és elötte nagyon sokat szenvedtem és el is fekélyesedett a nyelőcsövem.Irtak fel gyógyszert,aztóta mintha kicseréltek volna!Jobb mint hónapokig kisérletezni különböző kajákkal.
2010. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Engem a kispesti SZTK-ban gyógyitott Dr.Major László.Nagyon kedves és

ügyes orvos úr.A reflux alapből egy gyakori betegség.Annyi hogy nem

működik jól a gyomorszáj és túl sok lesz a gyomorsav-nedv a

nyelőcsövedben.És ez a nedv felszivárog a torkodik és marja,nagyon

kellemetlen mellékhatásokta keltve.Én a Nolpaza gyomornedv ellenálló

gyógyszert használom.Van akinél csak a torka fáj miatta,mert marja a

sav.Én nagyon rosszul voltam tőle.A fibromyargia betegséggel nem

találkoztam,de ha megtámadta a refluxát akkor gondolom az is gyomor baj

lehet.

Gyógyulást kivánok!

2010. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A legeslegjobb természetes savlekötő a NYERSBURGONYA!!!!!!!!! AZONNAL megszünteti a gyomorégést!Egyszer egy újságban olvastam ..én ezt használom ha szükséges.HATÁSOS!
2010. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A tej azért nem jó , mert sokan nem bírják megemészteni és már az magában savat termel..főleg amilyen "valódi tejet" iszunk... nem sok tehenet látott...próbáld egy napig a levegőn hagyni .. nézd meg megalszik???? hát nem!! viszont víz és valami zöldes tru...mó keletkezik belőle...
2010. febr. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!