Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért kell mindenben a szőrszá...

Miért kell mindenben a szőrszálhasogatás? Miért nem orvostól kérdeznek a Tisztelt Kételkedők?

Figyelt kérdés
El olvastam az összes hozzászólást, ami eddig született és most leírom a saját álláspontomat! 22 éve vagyok beteg komoly problémáim vannak! Autoimmun betegségem van, ami abban nyilvánul meg, hogy testszerte gyulladásim vannak úgy mint: fekélyes vastagbélgyulladás szemfenéki gyulladás következtében retina leválás, sokizületi gyulladás/ SNSA, SPA bechterew/diabétesz, pajzsmirigy alulműködés, májgyulladás, hogy csak egy néhányat említsek. Az orvosok mai hozzáállása szerint nem tudnak rajtam segíteni. Kapok ugyan gyógyszereket de azokkal vélhetően már csak tovább mérgezem a szervezetemet ezért döntöttem! Kipróbálom a Lavyl minden létező termékét az imént leírt bajaimra. Mit veszíthetek? Nem hinni kell hanem használni! Amire eddig is használtam: deréktályi becsípődésnél fájdalomcsillapításra illetve emésztési problémák után fellépő migrénszerű fejfájásra. Mindkét esetben 45 perc elteltével megszűnt a fájdalom! Innentől kezdve nem érdekel, hogy mi van benne, ki találta fel, hol van bejegyezve, ki gyártja és hogy MLM. Egy a fontos, működik! Nem hiszek benne csak használom! Minden kételkedőnek üzenem:Kérdezzen bátran lesz tapasztalatom ezután is, amit szívesen le is írok ha igényli!
2014. dec. 5. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fájdalmat nem nqgy kunszt csillapìtani, placebótól kezdve egyszerű meditációig vagy ezer fèle kèppen lehet. Majd ha az autoimmun betegsèggel is kezd valamit akkor pattoghatsz...
2014. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pattogásról szó sincs! Keresem az utat,ami ha a teljes gyógyuláshoz nem,de valamilyen élhetőbb élethez vezet.Elfogadom ha valaki nem találja megfelelőnek a Lavyl-t mint alternatívát. Én orvosi ajánlásra kezdtem el és tudom mit tartalmaz legalább annyira tudom, mint a gyógyszereket amiket éveken át kiváltottam és bevettem az összes mellékhatásaikkal együtt.Pont ezért vállalom nyilvánosan a használatát,hogy meg tudjam osztani a tapasztalataimat azokkal akiket érdekel.
2014. dec. 5. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mi van, hirdeted az arut?
2014. dec. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked semmi bajod sincs. Egyszerűen nem foglalkozik veled eleget (szerinted) a környezeted, ezért mindent kitalálsz, hogy sajnáljanak és rád figyeljenek. Egy normális ember nem dicsekszik a betegségeivel, főleg nem itt idegeneknek. A középkorú nők sajátja egy idő után, hogy ilyeneket képzelnek be maguknak. Hogy retinaleválás emésztés miatt? Emésztés utáni migrén? Honnan veszed ezeket a baromságokat? Gondolom, vagy egy hasonszőrű barátnőd, akivel egymást támogatva vagytok betegek. A nem kémiai alapú gyógyszerek mindegyike a hiten alapul. HA hiszel benne, akkor működik. Olvass utána, ezt hívják placebo hatásnak. Amúgy kellemes betegeskedést. Helyette élhetnél normális életet is barátokkal, élvezve az élet örömeit. Nem lenne érdemesebb?
2014. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó Ismeretlen!

Ha nem lenne semmi bajom vélhetően nem lennék leszázalékolva mindenféle kenőpénz nélkül,ahogy mások csinálják! Tisztelet a kivételnek!


Nem vagyok egyedül a bajomban népes család vesz körül minden nap. Van férjem , gyerekeim és van egy rakás orvosi papírom ,aminek a súlya 4.5 kg-t nyom!

Nem megszállottságból gyűjtöm csak úgy szaporodik évről-évre és meg kell őriznem mert,a bizottság előtt kérik!

Nem szoktam sajnáltatni magam igyekszem meg őrizni a jókedvemet a pozitív hozzá állásomat az állapotomhoz, ha nem így lenne már rég begolyóztam volna. Mindez elég nehéz úgy tenni,hogy reggel amikor általában minden egészséges ember a "kisházban" kezdi a napját és megkönnyebbülve jön ki ,akkor én úgy jövök ki,hogy megint friss vér folyik a testemből! Konkrétan a beleimből imárom 17 éve folyamatosan. Na jó, kivéve akkor, ha szteroidos kezelést kapok! Akkor ha véget ért a kezelés úgy 2 hét múlva tér vissza a vérzés.

Remélem nem kéri, hogy bebizonyítsam!

Elég nehéz így pozitívan neki indulni a napnak,de eddig még sikerült. Az a szerencsém,hogy mindezt nem kíséri túl nagy fájdalom csak amolyan elviselhető!Így indul a napom! Mindez 1997-ben kezdődött, és nem csak beképzelem hanem fizikailag minden nap vérzek!

Ön szerint segítene ha körbe venném magam barátokkal,hogy Ők is lássák? Nem hiszem! Mint ahogy az sem segít, hogy rendszeresen járok gasztroenterológushoz és 2 évente tükröznek, mert az ilyen nagyon gyakran elrákosodik. Mindez autoimmun eredetű! Magyarul: termel a szervezetem egy olyan idegen fehérjét ,ami testszerte gyulladásokat idéz elő és konkrétan a saját immunrendszerem fordult ellenem! Ettől a folyamattól lett szemfenéki gyulladásom és retina leválásom, pajzsmirigy gyulladásom és ennek következtében alul működés,máj gyulladásom, amitől fogva komoly cukorbeteg lettem és legutoljára sokizületi gyulladásom, aminek következtében minden mozdulat fájdalmat okoz számomra.Kaptam rá biológiai terápiát,ami teljesen hatástalannak bizonyult, így az orvosok feltették a kezüket és azt mondták az autoimmun különben is gyógyíthatatlan!


Ha egy ilyen kijelentéssel szembesülne Ön mit tenne?


Kérem egy kicsit figyelmesebben olvassa el az előző írásomat. A retina leválásnak semmi köze az emésztéshez! De az emésztés elégtelensége valamint az,hogy az üzemi étkezdékben készített ételek /amik tele vannak adalékanyaggal/ igenis okoznak migrénes fejfájást az sajnos tény! Jó lenne ha csak a baromság kategóriába sorolhatnám! Erre érzékeny emberek vannak százával!Jómagam tehéntej savó, laktóz és ipari tartósítószer allergiás vagyok ezért ha ezekből csak elenyésző mennyiségben is kerül be valami akkor még további kínok jönnek de ezeket már nem részletezném!


Önt úgy vélem egyébként sem érdekli az én sorsom inkább csak szeret kötekedni egy kicsit.

Szerencsére nincs hasönszőrű barátnőm, akivel ezt közösen kitaláltuk volna hála a Mindenhatónak Ő egészséges!


Viszont ha betévedek egy kórházi ambulanciára el sem hiszem mennyi hasonszőrűvel találkozom!


Ha arra gondolok,hogy nem kémiai alapú gyógyszerekkel próbálkozom, igen nagyon nagy szerepe van a hitnek!Ebben Önnek igaza van! Mert a hit maga a fél gyógyulás!És ha a másik felét megtalálom akkor én nyertem!Viszont meggyőződésem, hogy a placebo és a gyógynövények kivonata nem sorolható egy kategóriába.A gyógynövényekkel évszázadokkal ezelőtt is gyógyítottak nem is volt más alternatíva. Most ,amikor a gyógyszerek már rajtam hatástalannak bizonyultak miért is baj az ,ha vissza nyúlok a gyógynövényekhez?

Miért baj az ha ezt megosztom másokkal? Hogy nem a hagyományos módon főzettel vagy áztatással készült gyógynövényeket használok? Fejlődik a világ!Vannak más alternatívák, amik gyorsabban hatnak, ezért!

Ha az én nyűgöm Önt nem érdekli akkor miért olvassa el mégis az írásomat?

És miért ez a rosszindulat?


Kellemes betegeskedést????


Tudja Ön hogy negatív módon gondolkodni és gonoszkodni ugyan olyan energiába telik mint jóindulatúnak lenni és segítőkésznek!


Igen sokkal érdekesebb lenne, sokkal színesebb életet élni baráti összejöveteleken esetleg meginni egy felest ,ami oldja a feszültséget,vagy csak meginni egy rostos üdítőt ha esetleg Ön nem kedveli az alkoholt de nem tehetem! Nem ehetek ,ihatok akármit és nem mehetek kirándulni ,táncolni....stb. mert nem tudok! Nem tudok gyalogolni és biciklizni sem mert az izületeim nem engedik!

Megértem,hogy Ön nem találkozott még hasonló emberrel,Ön egy szerencsés ember!

Azt kívánom Önnek ,hogy nagyon sokáig éljen még egészségesen és élvezze az életet!


És még valami, ami az írásból kimaradt!Önnek igaza van! Valóban középkorú vagyok ,márha így 50 évesen, nőként ez elmondható! De nem érzem magam ennyinek és nem is nézek úgy ki az ismerőseim szerint!


Szép napot kívánok!

2014. dec. 10. 11:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!