Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ma az ultrahang kimutatta,...

Ma az ultrahang kimutatta, hogy több apróbb epekövem van. Szerintetek a Kefír Gomba megtudja szüntetni az apróbb köveimet 2 hónapi használat után?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint meg kell műttetnem,mivel nem vagyok tünet mentes. (szépen fogalmazva is,ha tele eszem magam erős görcsöt érzek az epémnél).
2010. febr. 2. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkorák a köveid ?
2010. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem műttesd meg magad, nem hiszek az ilyen "gyógymódokban". Az apukámnak is volt ilyenje, de kb. 1 hónapja műtötték és most már ugyanolyan életet él és ugyanúgy táplálkozik mint az epeköve előtt. Szerintem érdemes műteni.
2010. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Honnan veszed ezt a kefír gombát? Ki talál ilyeneket ki? Hogy a csudába tűnne el az epekő? Cholagol cseppet kell megpróbálni.
2010. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem is kell felvágni, csak három lyukon keresztül szépen kiszedik őket.Nem jó az epekövekkel játszani, eltömítheti az epecsatornát, és akkor még többel kötöd be!Vagy ne adj Isten úgy begörcsölsz, hogy nem bírsz megmozdulni. Tessék minél előbb belevágni a dologba és hallgatni az orvosodra!!
2010. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még nem kell műtetni...


Kegyetlen szar ize van de próbálj meg fekete retket enni turmixban mondjuk banánnal vagy vmi ilyesmivel turmixold össze kis adagokban! Vagy ahogy meg tudod enni..


Ez az egyetlen ami még visszafordítja a kezdődő epekövet..


Ha megműteted, sosem lesz a régi a gyomrod...


Kelt tésztákat elfelejtheted plusz állandóan visszaböfögöd majd az epét..

2010. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az epekövet minden esetben az epe hólyag végleges eltávolításával "kezelik" és a vékonybélből csinálnak egy hurkot ami iylen félmegoldás szerű epehólyagként fog funkcionálni de sosem lesz az igazi mivel nem tud elzáródni és az epe foylamatosan ömlik majd be a gyomorba..

Nem pedig csak akkor amikor kell...

2010. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Műtét előtt is inkább próbáld meg az ultrahangos zúzatást, hátha még kiürül a sok kis kő..


A fekete retket pedig ne készítményben fogyaszd hanem természetes formájából..


Ha nem csinálsz vele semmit akkor a kis kövek egy idő múlva összeállnak egy naggyá aztán műtét..



Remélem még visszafordítható a dolog!

2010. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mellesleg meg ha tudod hogy nem 100 az epéd akkor igazán vigyázhatnál magadra és nem kellene TELE ENNI magad, hanem keresni kéne a neten egy epe kímélő diétát és szépen betartani plusz enni a fekete retket, és megpróbálni elkerülni amit még el lehet...


Hacsak nem akarsz mindenáron kés alá kerülni...


Ez nem oylan mint a fájós fog erre vigyázni kell, mert ezt egyszer cseszed el mint a hasnáylmirigyet és többé sosem leszel teljes ember...

2010. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy még aktuális-e a téma.Nekem 60db.kisebb-nagyobb köveim voltak.Sokáig tünet mentes voltam sokmindent kipróbáltam de sajna egysem ürült ki,aztán rohamosan romlani kezdett az állapotom,fogytam 10 kilót és műtét lett a vége.Mégegyszer nem kísérleteznék hanem irány a műtő.
2010. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Időközben már régen túl estem a műtéten. Hiába próbáltam a retket..semmit sem ért. Azóta, mindenkinek akinek epeköve van, azt tanácsolom,hogy inkább műttesse meg...igen, nem egy fogfájás, de a vége ugyanaz: műtét. Tavaszi szünetben túlestem a műtéten. Azóta (lekopogom) semmi bajom sincsen.Nem éri meg rizikózni vele.
2010. júl. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!