Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik olyan, hogy valami...

Létezik olyan, hogy valami VÍZÉR, vagy ILYESMI lehet az ágyam alatt és azért vagyok állandóan fáradt?

Figyelt kérdés
Régebben nem voltam fáradt és kedvetlen, de mostanában kevesebb az energiám. A VÍZÉR KIALAKULHAT EGYIK NAPRÓL A MÁSIKRA IS?

2015. máj. 29. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
egyik napról a másikra nem valószínű
2015. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bővebben a googlen olvashatsz róla.

[link]

2015. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
Nos én jó pár éve radiesztéziai képzésen vette rész és le is vizsgáztam. A vízérrel kapcsolatban az a meglátásom hogy az utóbbi idők fölrengései még ha messze vannak is de átrendezik kissé a föld mágneses erővonalait. A Hartmannt például és azt tapasztalatból tudom hogy ha ő ott van akkor a vízér sem lehet messze.
2015. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nemrég felmérték a házunkban hogy hol vannak azok a bizonyos vízerek, és én konkrétan egy csomóponton fekszem:D Az égvilágon semmi bajom, évek óta makk egészséges vagyok. A véleményem az egész cirkuszról az hogy nagy lehúzás az egész.
2015. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 homo ludensz ***** válasza:

Részemről nem lehúzás mivel én soha senkitől nem fogadtam el csak egy köszönöm öt.

Az emberek viszont olyanok hogy úgy vélik minél drágábban méricskél valaki az annál megbízhatóbb. Engem érdekelt a téma ezért mentem el anno a tanfolyamra s nem pénzkereseti lehetőséget láttam benne.

Az hogy te vízércsomó felett alszol és nem észlelsz semmit az csak azt jelzi hogy egyenlőre jó az immunitásod.

Filléres dolgokból lehet csinálni olyan eszközt amely egy szobát garantáltan "tisztává" varázsol.

2015. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A HARTMANN egy rácsháló, mindenhol ott van. Emiatt az 5-ös hsz hibát tartalmaz (ahol hartmann, ott vízér is van - hisz a hartmann mindenhol ott van mint egy rácsháló) A vízér független a Hartmanntól.

[link]

2015. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a 3-as hsz-re reagáltam.
2015. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 homo ludensz ***** válasza:

Nem tudom hogy te kedves hozzászóló mennyit mértél és mit tapasztaltál a Hartmann és vízér vonatkozásában de én azt írtam le amit a területen és a hozzám forduló ember aurájában mérve tapasztaltam.

Sosem állítottam hogy a Hartmann rács és a vízér törvényszerűen testvéri viszonyban állnak egymással csak azt nagy % ban az egyiket érdemes keresni a másik közelében.

2015. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!