Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van-e olyan légzőgyakorlat,...

Van-e olyan légzőgyakorlat, amivel fogyni lehet?

Figyelt kérdés
Állítólag létezik ilyen, régebben olvastam valahol, de nem tudom hol lehetne utánanézni.Talán tibeti szerzetesek módszere,anyagcsere gyorsító légzés. Elvileg elképzelhető ilyen, nem?

2015. jún. 6. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Elképzelni elképzelheted ha szeretnéd. Legalább annyira fogyaszt a légvétel, mint a fogyásról való ábrándozás...

Azt hittem az a srác volt a lustaság csúcsa aki azt kérdezte, hogy napi 10 perc helybengyaloglással le tud-e fogyni, de ezzel a kérdéssel viszed a pálmát.

2015. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Akárhányszor valami hízlaló cuccot ennél, veszel előtte EGY MÉLY LEVEGŐT, és nem eszed meg.
2015. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ARANYOS! Jópofák vagytok, de: A jógik tudnak olyan HŐFEJLESZTŐ LÉGZÉST, amivel fagyos környezetben meztelenül kibírják egy helyben órákig, sőt napokig. A hőfejlesztés kalóriát éget el, ezért gondoltam nem lenne hülyeség megtanulni valami ilyen légzéstechnikát. Ha az anyagcserét gyorsítja, akkor fogyaszt is... Nem jól gondolom?
2015. jún. 7. 06:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Először nézd meg hogy mennyit esznek a jógik. Negyed annyit , vagy kevesebbet mint te. Valóban evés helyett lélegeznek, meditálnak.
2015. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÉPZELJÉTEK! A Jógafesztiválon hallottam egy előadást, ahol megemlítették, hogy van egy olyan Jógalégzés, amivel 15 perc alatt 1500 kalóriát lehet elégetni. Jó lenne megismerni. Nem tudja valaki?
2015. júl. 1. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyat keress, ahol légzésvisszatartás van, az gyorsítja az anyagcserét.... vagy van egy orosz technika, azzal egy ismerősöm 15 kilót fogyott le pár hónap alatt... naponta mindimum 60 alkalommal kell légzésvisszatartást csinálni, elősz9r 20 másodperc...akkor lehet 30 másodpercre emelni, ha infuenzaszerű tünetek jelennek meg pár napig... a max a 60 másodperces légzésvisszatartás egy nap alatt 60 alkalommal..többeket ismerek, azzel meggyógyultak súlyos betegségekből...fél év múlva meg kell ismértelni...
2015. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 6-osnak: Ez nem a BUTEJKO-féle légzéstechnika? Amit 80 ezer Ft-ért tanítanak tanfolyamon? Valami infót tudnál még küldeni róla? Te honnan értesültél erről?
2015. júl. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!