Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van a vitiligonak (pigmenthián...

Van a vitiligonak (pigmenthiány) bármilyen tüneti kezelése?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű alapozó. Sajna tapasztalat...
2008. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te melyiket ajánlanád?
2008. szept. 8. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Revlon ColorStay van,de nem tudom lehet-e itthon kapni. Külföldön szokta beszerezni Édesanyám. A Vichy-nek van ilyen korrektoros terméke ami kimondottan az ilyen jellegű bőrhibákra van,de azt még nem próbáltam. Egyrészt mert elég húzós az ára (azt hiszem 8-9 ezer körül jön ki a 2 tégely),másrészt nekem eddig nem nagyon váltak be a Vichy termékek.
2008. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe,nem tudom hol vannak a foltjaid de esetleg megpróbálkozhatsz önbarnítóval. Igaz elég pepecselős munka,hogy csak a foltokat kend be. Nekem sajnos már eléggé sok van,így én erről már leszoktam. Nézz be ide: [link]
2008. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaid!
2008. szept. 8. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szia,sajnos nincs!én 11éve harcolok vele,de eddig ő áll nyerésre.ezalatt az idő alatt szép kis "foltosodásra"tettem szert.voltam már magán dokinál,immunerősítőket szedtem,meg műtöttek,szét vizsgáltak!és a végeredmény,egy jóval vékonyabb pénztárca lett!meg kell tanulni vele együtt élni,ami nagyon nehéz!!!
2008. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szija!


Nekem a dokim a vitix kenőcsöt ajánlotta ! Én nem próbáltam, mivel vélemények alapján nem nagyon használt.De ki tudja, lehet Nálad pont bejönne.Olyan 9 ezer forint körül van ..Továbbá azt mondta, h lehet azzal próbálkozni h görögdinnnye héjjával kenegeted a foltokat, mert a vitix krémben a hatóanyag a dinnyéből származik..Amúgy léteznek ma már olyan napvédő krémek amik nagyon magas faktorszámúak és egyben még színezettek is.De tény h elég aprólékos munka..

2009. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem a homlokomon volt egy folt, illetve az államon, barnito testapolotol szepen bebarnult, meg mellette szoli ugye.

most ugy allunk h nem lehet latni.

2010. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A páromnak is van, még nem olyan súlyos a helyzet. Ő 50 faktoros krémmel keni az arcát, és mióta figyel erre, nem terjednek olyan sebességgel a foltjai.

Én laikus vagyok, de arra gondoltam, mi van, ha az UV sugárzás teszi tönkre a bőrt? Merthogy neki a napvédőkrém bejött, csak ezért gondolok erre.

2010. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!