Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki Optimask...

Próbálta már valaki Optimask Pro-t?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. Édesanyám nézte ki magának, de én átverést szimatolok a dologban. Ha valakinek van róla véleménye vagy már próbálta legyenszíves ossza meg velem.

2015. dec. 17. 17:08
1 2 3 4 5 6
 41/54 kopapi válasza:

Kedveseim!

2016. január 19-én vette át párom a terméket, utána szembesültünk azzal a dologgal, hogy rövidlátó nem is használhatja.

Ez a tény a hirdetésnél nem szerepelt a leírásban.

Még aznap észrevételeztük, az a válasz jött, hogy mivel amerikai a cég pár napot igénybe vesz a kérésem elbírálása

Azóta hetente történtek pengeváltások, de mindig csak az a válasz jött, hogy elbírálás alatt van a kérésünk.

Közben mi írtunk a Nemzeti Fogyasztóvédelmi hatósághoz.

Két napon belül megjött a válasz az EURÓPAI FOGYASZTÓI KÖZPONTTÓL, hogy sajnos ők sem kompetensek amerikai céggel vitázni, és intézkedni. Azt viszont megírták, hogy a postaköltség ha Amerikába kell visszaküldeni többe kerül mint a szemüveg. Lehet biróságra is adni a dolgot.

Még egy lehetőséget írnak az Amerikai fogyasztóvédelemhez is lehet reklamációt beadni.

Tovább a hölgy aki válaszolt, megírta azt is, hogy a cég honlapján csak hibás teméket vesznek vissza, ott nyoma sincs az Európai gyakorlatban szereplő 14 napos elállási időnek.

Az amerikai hatóság: Federal Trade Commission /WWW.ftc.go/


Mindenkinek sok sikert kívánok.

2016. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 kopapi válasza:
100%

A mai nappal feljelentettem őket, az egész bagázst a III. kerületi Rendőr-Kapitányságon.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
remélem, sikerrel jársz kopapi, mert ordító lehúzás az egész, sokak bedőltek nekik, beleértve magamat is (jó, anyumat, mert ő vette nekem ajándékba), az egész egy rakat .... majd megmondtam mi; a mágneseket tartó szilikonvackok jó része el sem éri a bőröm, de azért kipróbáltam, persze hogy kamu.
2016. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim válasza:
KAMU
2016. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim válasza:
Akkor senkinek nem vált be??
2016. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:

Ordas csalás, mindenütt hirdetik, még a kuruc.info-n is!

4 dollárért megvehatő az ebay.com-on többet nem is érő kínai tömegcikk.

[link]

2016. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 palik63 válasza:

Szia.

Igen vásároltam én is ! A korábban leírtakat osztom semmire való le húzás!A reklamációt fogadják továbbítják a pénzügyi osztályra...és semmi nem történik!!!

EBAY ( Health Eye Care Electrical Magnetic Alleviate Fatigue Relax Massager Forehead )NÉVEN

£2.95 Buy it now

Tehát: 1000.-FT alatti érték igaz át csomagolják látványosabb dobozba de ugyan az a termék marad.

Mivel nem Magyar és még nem is EU.ORSZÁGBÓL való a forgalmazó így halott a dolog.

FONTOS senki ne vegye meg!

2016. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 kadlec válasza:

Sziasztok!


nekem ma érkezett meg, én is kíváncsiságból vettem meg. Persze ha előbb olvasom ezeket a hrsz-eket, valószínűleg inkább hanyagolom. Először én is ugyan azt állapítottam meg, mint itt a legtöbben, kényelmetlen, és el sem éri a szemet. Csavargattam, próbálgattam, de egyszerűen használhatatlannak tűnt. Mivel úgy látom, aligha van esélye annak, hogy visszakapom a pénzt, inkább elkezdtem silabizálni, hogyan lehetne kényelmesebbé tenni. Végül arra jutottam, hogy a középső, elemeket takaró panelt, -rajta a szerintem teljesen értelmetlen "újjakkal"- levettem, és úgy helyeztem fel. Csodák csodájára egész kényelmes lett, és így már elérik a szemem a masszírozásra hivatott nyúlványok. Egyes funkciók olyanok, mintha az agyamat légkalapáccsal ütnék, ám azt kell mondanom, hogy vannak olyan beállítások, amelynek segítségével elég jó eredményeket lehet elérni. Azaz a szem megnyugszik pl.


Persze most még nem lehet megmondani, hogy jó lesz-e, vagy nem. Én mondjuk az adapterrel használom, amihez elég rövid vezetéket adtak, de egy hosszabbítóval megoldható. Remélem tényleg használható lesz.

2016. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 Wyana Ilysiris válasza:
Hogy kell visszamondani a megrendelést?
2016. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 sadrok ***** válasza:
Kedves kadlec! Ha jól számolom, lassan 3 hónapja használod a készüléket, vannak már (jó) tapasztalataid?
2016. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!