Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáradékonyság ellen mit kéne...

Fáradékonyság ellen mit kéne szednem?

Figyelt kérdés

Hamar fáradok,leginkább a lábaim sokat járkálok napközben egy nagy épületben a lépcsőn meg össze-vissza,ha haza érek akkor érzem igazán ha le ülök a fotelbe utána már alig bírok felállni és járni, nem dohányzom nem kávézok nem iszom nem drogozok, túlsúlyos se vagyok, szedek vitaminokat meg magne b6-ot azóta egy kicsit jobban bírom a strapát napközben de olyan delután 5 és 6 órára már mindig kikészülök,mit kéne még szednem hogy legalább ezt a sok járkálást jobban bírjam?Kinek mi vált be?

35/F



#fáradékonyság #láb gyengeség.
2016. jan. 4. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs lúdtalpad véletlenül? A cipőd alkalmas arra, hogy ennyit menjél egy nap benne?

Egy jó cipő csodákra képes.

2016. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a cipőt akartam irni, és a vitaminok mellé sok folyadék.
2016. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Az előttem írók jól rátapintottak a lényegre, 35 évesen az ember a világból ki kell, hogy menjen ha csak nincs valami probléma.:D Első sorban én is a rossz testtartásból eredő túlerőltetésre tippelnék. Legtöbbször tényleg csak egy rossz cipő a probléma forrása, ezt próbáld ki elsőként szerintem is. Ha ez nem segít érdemes elmenni dokihoz egy általános kivizsgálásra, mielőtt még nagyobb baj lenne belőle. Jó dolog a vitaminpótlás, bár én inkább a zöldségek és gyümölcsök fogyasztására biztatnálak, az izomlazítók is jótékonyak de felesleges ezekre többet költeni amíg nem muszáj. Tehát cipőcsere és ha nem segít akkor orvos.
2016. jan. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

engem nemreg diagnosztizaltak vashianyos anemiaval, de nekem mas bajom is van, de ez is lehet egy oka a faradekonysagnak.

viszont ha foleg a labaid faradnak el akkor valoszinuleg a jarasoddal vagy cipoddel van baj es lehet segiteni rajta konnyen.

2016. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!