Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Wellstar alga termékeivel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 14:47
 1/3 anonim válasza:

igen, kipattogtam tőle!

Attól még kipróbálhatod!!

Lehet hogy Te nem vagy rá alergiás!

Sok sikert!!!

2010. ápr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nos kedves előző hozzászóló, nyilván nem kapott teljeskörű tájékoztatás az algáról. szó sincs allergiáról és nem is értem mért ír ilyen baromságot. A kipattogzás egyértelmű hogy minek a következménye. Az wellstar mikroalgái nagyon erős sejtszintű méregtelenítő hatásúak így egy átmeneti állapotban a már meglévő vagy lappangó panasz felerősödik éppen azért mert nem maga a tünet kezelődik hanem a kiváltó ok és kifelé ürül a szervezetből. Nekem is kipattanásosodott az arcom tőle(mindig is problémám volt ezzel) és most állíthatom hogy sosem volt még ilyen szép a bőröm és sima. Azt a kis átmeneti rosszabbodást ki kell bírni utánna megszűnik maga az ok amiért bármikor is kialakult!!!


A termékek szuperjók, csak a türelmetlenek és a tájékozatlanok szeretik leszarozni és hülyeségeket mondani róla. Ne várja már senki hogy egy x éve fennálló baj megszünjön 1-2nap alatt. Jó munkához idő kell. DE MEGÉRI!

Ha érdekel a termékekről bővebb info vagy tapasztalatok írj nyugodtan erre az emlail címre: neoyasha@freemail.hu

2010. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ,ezt én is hallottam,hogy először kipattognak de ez jelenti a szervezet tisztulását.Én két hete szedem ,de nem pattogtam ki.
2010. jún. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!