Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a legjobb gyógymód körömgom...

Mi a legjobb gyógymód körömgomba ellen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Cipők zoknik fertőtlenítése. LOCERYL ( vagy ahhoz hasonló) szer használata. Így kb 1 év után megszabadulhatsz tőle.A többi szer, meg az 1-2 alkalom az kamu.
2016. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Paleo etrend. Cukrot se egyel es gyumolcsot is mertekkel. Nekem is lenott magatol a gomba. Semmivel se kentem.

A gomba is belso problema. Nem megoldas a kenes.

2016. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. jún. 30. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teafaolaj töményen [link]
2016. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Habé123 válasza:

Cipők zoknik fertőtlenítése. LOCERYL ( vagy ahhoz hasonló) szer használata. Ez fontos


Orvosnál írasd fel NOLAQUE hetente egyszer használd előtte 2 liter vízben 1 dcl ecetet tegyél és 45 percet áztasd benn e a lábad minden lakkozás előtt fontos!!


Nekem ez bevált de a körömnek ki kell nőni a beteg részt és utána ha már nem látszik semmi még két hónapig lakkozni áztatni kell először nem tettem és visszajött másodjára amikor betartottam a két hónapot elmúlt..

2016. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Habé123 válasza:

Bocsi javítok


Rossz: NOLAQUE

Jó: NEOLAQUE


Én egyébként bőrgyásznál voltam, ő mondta írta fel.

2016. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. júl. 7. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!