Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Gyógyit-e a biorezonancia...

Gyógyit-e a biorezonancia vagy csak megállapitja, hogy milyen betegségek vannak a szervezetben?

Figyelt kérdés
Ha gyógyit, hogyan ?

2016. júl. 23. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Begyógyítja a pénztárcádon a rést...én kamunak tartom.
2016. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Van aki hisz benne, van aki nem! Én az utóbbiak táborát erősítem! Aki azt mondja meggyógyult a biorezonenciás kezeléstől, valószínűleg a HIT-től gyógyult meg...vagyis hogy hitt valamiben, amitől meggyógyul... PLACEBO hatás 😊
2016. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem diagnosztizál és nem is gyógyít. Pénzlehúzás, kamu az egész.
2016. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyógyít, hanem diagnosztizál. Meg tudja állapítani, mi a jó a szervezetednek, és mi az, ami nem, mire kell odafigyelni, stb. Ha a vizsgálat után betartod, amit kell, akkor, természetesen, meggyógyulsz. Saját tapasztalatom ez, de akinél megcsinálták, tőlük is azt hallottam, hogy segített.

Fontos, hogy hozzáértő, jó szakembert, természetgyógyászt keress!

2016. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sophia Ajutthaja válasza:
78%

Nekem csináltak. (10 E HUF)

Diagnosztika.

Igazából korábbi (pár hónapos) normális orvosi vizsgálatokat eredményét erősítette meg, ill. erősségüket "sorrendbe" is rakta.

Volt olyan megállapítása is, melyet előzőleg nem vizsgáltatatam ki, és megállapítódott. De ez a "megállapítódás" igazából a betegségek egyik ún. kisérőtünete is volt.

Lehet, hogy ez így leírva kicsit kínai.

Arra is jó, hogy fordítva csináld mint én.

Először biorezincia, és az ott megállapítottak szerint indulsz el célzottan vizsgálatokra.


utóirat: nem kell mindent elutasítani, amire nem tudjuk a magyarázatot.

2016. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!