Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Felébredek hajnali 1/2 3-kor....

Felébredek hajnali 1/2 3-kor. és nem tudok újra elaludni, csak ha eszem valamit. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy szokássá váljon, mit tegyek?

#álmatlanság #éjszakai-evés
2016. szept. 14. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is vannak ilyen időszakaim, és nem tudok ellene mit tenni, hiába eszem közvetlenül lefekvés előtt, van mikor éjjel úgy ébredek, hogy szinte rosszul vagyok az éhségtől. :( Próbálom ignorálni, és nem enni, de ez nem mindig jön össze. Aztán egyszercsak elmúlik. Ha találtál erre valami megoldást, kérlek szólj nekem is, és sajnálom, hogy nem tudtam segíteni!
2016. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Este készíts oda egy bögre jó erős citromfű teát, és azt idd meg, ne egyél. Vissza lehet aludni tőle.
2016. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy 0,5 mg Frontin :D
2016. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Frontint már szedtem régebben.Örülök, hogy le tudtam állni vele. Már nem szedek semmilyen gyógyszert, csak gyógynövényt, teát, ilyesmit.
2016. szept. 20. 22:07
 5/9 ankap1975 ***** válasza:
Ne igyál kávét, koffeines italt délután/este. Alkoholt se.
2016. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne igyak kávét? - erre már gondoltam, de annyira hiányzik... Amúgy csak kettőt iszom, és azt is délelőtt csak. Már vettem gabonakávét, koffein menteset, de az nem segít...
2016. szept. 22. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ejszaka kell egyek,mert ha nem ne tudok elaludi. Szerintem hallgass a testedre es egyél. Vagy sikerult esetleg ra valami megoldast talalni? Miket szoktal ilyenkor enni es mennyit?
2017. febr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha 1 órával a felébredés után se tudok elaludni, akkor odakészítettem hántolt napraforgómagot és rizskekszet, abból szoktam kicsit enni, hogy ne korogjon a gyomrom. Semmi kedvem enni ilyenkor, de muszáj valamit. Ennél jobb, ha meleg mézes tejet iszom, de akkor le kell jönni a konyhába megmelegíteni, és fogat is kell mosni.
2017. febr. 12. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy, kávét már egyáltalán nem iszom, vagy néha Cikória pótkávét, de azt is csak reggel.
2017. febr. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!