Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Medical Healing Point-tal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez egy egészségügyi központ, ahol kínai orvoslással, természetgyógyászattal,egyéb alternatív módszerekkel foglalkoznak.Igencsak drágák, ezért szeretném tudni, megéri?Valóban gyógyítanak? Nem kuruzslók vagy ilyesmi?Ha Róluk érdeklődök: [link]

2018. jan. 11. 19:24
 1/1 Yrisz_ válasza:
100%

Kedves Érdeklődő!

Saját tapasztalatomat tudom leírni. Magas vérnyomást diagnosztizáltak nálam kb 4 hónappal ezelőtt. 200-ra ment fel a vérnyomásom, sok stressz stb okok miatt. A normál orvos azonnal vérnyomás csökkentő gyógyszereket irt fel, és azt mondta, hogy életem végéig kell szednem...ezt én nem szerettem volna...ezért próbáltam más megoldást találni. Igy találtam rá a Medical Healing Point klinikára, és az ottani Dr Papp János kínai orvosra, aki 3 hónapig kezelt akupunktúrával, speciális gyógyteákkal. Kb 2 hónap után fokozatosan elhagytam a gyógyszereket, és ma már abszolút normális a vérnyomásom!!! Sokkal jobban érzem magam, emellett gyógynövény tartalmú készítményeket is kaptam. Teljesen gyógyultnak érzem magam! Dr Papp János amúgy az itteni orvosi egyetemet is és Kínában is elvégezte az orvosi egyetemet, tehát valódi orvos, hosszú évek gyakorlatával rendelkezik. Tehát ő úgy diagnosztizál, mint a normál orvosok, csak emellett sokkal komplexebben, mert a kínai gyógyászat az alapbetegséget, és okot is megkeresi, valahogy ők az egész szervezetet együtt nézik, ezt olvastam, és ezt is tapasztaltam, mert kb 1 órán át kérdezett. Akikkel ott találkoztam, ők is hasonló dolgokról számoltak be, úgy hogy én azt tapasztaltam, hogy működik.

2018. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!