Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Méregtelenítő kúra okozhat...

Méregtelenítő kúra okozhat sírógörcsöket, sok sírást a legváratlanabb időszakokban is?

Figyelt kérdés

Nem túl drasztikus méregtelenítés, inkább egy kis emésztésserkentés, az emésztés helyreállítása.


Sok pattanásom is lett, de erre számítottam, mert állítólag sima csalántea kúrától is tiszta pattanásos lehet az ember, de a sírást nem tudom hová tenni. Ilyen módon is próbálna tisztulni a szervezet? Pár fűszernövényt használok csak, amik kombinálhatóak.



2018. jan. 26. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem okozhat, azonnal hagyd abba, mert ott valami keresztreakció van, és konkrétan éppen mérgezed magad!
2018. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez a kúra ténylegesen mit jelent, de ha csökkent energiabevitellel jár, akkor a vércukor szint csökkenés 2-3 nap után okozhat ideg- és izomműködési rendellenességeket.
2018. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Keresztreakció? :-( Ezt hogy érted? Eddig erről sosem hallottam, kifejtenéd, kérlek?
2018. jan. 26. 08:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem jár egyáltalán csökkent energia - vagy bármely más táplálékcsökkentéssel, vagy megvonással. Ugyanúgy eszem, mint azelőtt, csak érzem, hogy teli vagyok méreganyagokkal, olyan sápadt is (élettelen, nem egészséges színű) a bőröm, és ez állítólag az epe, máj, gyomor nem megfelelő munkája miatt (is?) lehet, ezért rákerestem neten, hogy milyen gyógy- - vagy fűszernövények jók a fent említett emésztőszervekre, és ezeket dobta ki.


Egy pohár vízben feloldok kiskanál negyedényi mennyiségű kurkumát és szegfűszeget és hozzáadok egy pár csepp D-vitamint. Ennyi az egész, állítólag segít tehermentesíteni, tisztítani a szerveket.


Székletem amúgy rendszeresen van, nem megyek sűrűbben a WC-re, nincs hasmenésem sem székrekedésem, amit észrevettem, az két dolog: pattanások és sok sírás.

2018. jan. 26. 08:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Vércukor szintem mindig alacsony volt, rendszeresen ellenőriztetem évente vér - és vizeletvizsgálattal laborban, de ilyen tüneteket sosem okozott. Most már évek óta picit magasabb, de még mindig határértéken belül van az éhgyomri és a terheléses cukorvizsgálat eredménye is. Ezért nem gondolnám, hogy a vércukromba annyira beleavatkozna (persze semmi sincs kizárva).
2018. jan. 26. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a veséd vagy a májad?
2018. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!