Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Felnőtt fejbőrön koszmó!...

Felnőtt fejbőrön koszmó! Lehetséges? Mivel lehet kezelni sürgősen?

Figyelt kérdés
Férfi fejbőrről lenne szó,és fehér vastag lerakódás csomók vannak a haján, amit ha megkaparunk a hajszálai is tömegesen jönnek vele. Azaz förtelmes hajhullást okozott. Gyógyszertári sampon lett rá vásárolva, de 1 nap elteltével újra visszarakódik nem enyhén! Mit tudnátok ajánlani, mivel kezeljük minél hamarabb? Elég kínos betegség. Főleg mivel fiatal úriemberről lenne szó, és nem akar ilyen korán megkopaszodni. előre is köszönöm!
2010. júl. 8. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

formalin? bár az lehet, hogy nagyon megmarná :S

Szerintem belsőleg is kéne kezelni, de nem tudom, hogy milyen tabletták valóak erre

2010. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem koszmó, hanem inkább pikkelysömör.

Bőrgyógyász ír rá valami tuti szert.

2010. júl. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem pikkelysömör mert sok képet és írásokat megnéztem róla, de nem hasonlít rá. A koszmóra hasonlít, de durva eset. Fehér vastag lerakódás. Baba olajat hallottam, kisbabáknál bevált, de felnőtteknél nem tudom...
2010. júl. 9. 00:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Eucerin duscholja. Tussolóolaj. Rendbehozza pár hét alatt, de minden nap kell használni. A férjemnek ez vált be.

De menjetek el börgyógyászhoz, mert esetleg lehet gomba is.

2010. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!