Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetente erős orrvérzés. Mit...

Hetente erős orrvérzés. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Kb. hetente vérzik az orrom de csak az egyik oldal. Állítólag van orrsövényferdülésem is de az nem vészes. Gyerekkoromban sokat vérzett az orrom, aztán az elmúlt, évekig nem volt vele gondom, még ha orrbavágott a labda, akkor sem.

És most megint elkezdődött, most gyakrabban is vérzik, és folyik, tehát nem egy-két csepp. 10-20perc kb.

Szedek már miatta gyógyszert, gyógyszeres krémmel kenem és megiszok naponta 2-4liter vizet.


Más gyógyszert nem szedek, táplálkozásom átlagosnak mondható: naponta gyümölcs és zöldség, hús, cukros üdítőket nem szeretem, fagyit eszem naponta (3gombócot kb.), meg max. még valami kis édességet.


Nemrég voltam vérvételen, nem vagyok cukros, a vérnyomásom normális vagy alacsony. Edzeni szeretek, de mostanában pontosan a sokszori orrvérzés miatt hanyagolom, pedig szertnék sportolni.


Időjárás sem befolyásol, hideg, meleg, front, front nélkül, száraz levegő, párás levegő akármikor akármelyik napszakban rámjön. (Gondoltam a reggeli felkelésre is, hogy kicsit több időt hagyjak a vérnyomásom felállására, de nem változott semmi).


Most raktam be a szobámba vizet, hogy párásítson kicsit.


Ha valaki tud bármit ajánlani még pluszba, légyszi ne tartsa magában.


/Orvos nem csinál semmit csak elégeti a sebet/


17L



2019. aug. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet venni orrkenocsot. Nem jut eszembe a neve de tudom hogy mentolos . Na és azt szépen gusztan bele kened az orrodba az megoldja az ilyen problémát
2019. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy gyógyszeres krémmel kenem az orrom. Használtam már azt is régen, az akkor sem használt. Ez a krém jó volt eddig, ezèrt sem értem, hogy most mi van.


De azért köszi a választ! :)



Ill. azt nem írtam még le, hogy tettem vizet az ágyamhoz, hogy párásabb legyen a levegő.

2019. aug. 1. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!