Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Összefügghet az éjjeli fullado...

Összefügghet az éjjeli fulladozas valamilyen betegséggel, pl pajzsmirigyproblémával?

Figyelt kérdés

Éjjelente, mondjuk heti 1x arra ébredek éjjel, mintha valamit lenyeltem volna (valószínűleg álmomban csak)és fulladozok.Van hogy fel akarom köhögni amit lenyeltem ( álmomban), valamikor meg csak szorítom a torkom és pánikolok és próbálok észhez térni álmomból. Ilyenkor úgy érzem, mintha a gyomromban egész ételdarabkák lennének és ez az érzés reggelre is megmarad. Lehet ez a fulladozas összefüggésben valami betegséggel, pl pajzsmirigyproblémával vagy csak szimplán gyakran álmodom fulladásról ?

Válaszaitokat előre is köszönöm

N/29



2019. aug. 13. 05:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínúleg apnoéd van (horkolsz), amit ki kellene vizsgálni, mi okozza.
2019. aug. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anyaggal van töltve a párna ?
2019. aug. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Horkolni egyáltalán nem horkolok. A párnám szivaccsal van töltve, nem tudom milyen anyag pontosan, de olyan amit allergiások is használnak (allergiás nem vagyok semmire sem).
2019. aug. 13. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pajzsmirigy probléma. Velem is hasonló volt éjjelente, azt álmodtam, hogy lenyeltem valami nagy tárgyat és tényleg olyan volt és próbáltam felköhögni. Lehet megvan nagyobbodva a pajzsmirigyed, de remélem azóta voltál dokinál
2021. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!