Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulat gyulladtan is kilehet...

Mandulat gyulladtan is kilehet szedni?

Figyelt kérdés

Szovodmenyeim mar vannak

7 antibiutikim kuramat szedem egymas utan ...

Nagyon felek hogy nem szedik ki egyre rosszabb a helyzetem (konzultacio idopontom mar van )nem tudom mit tehetnek valaki jart mar igy?



2020. febr. 15. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem érdemes. Ezért nem is szokták. Általában megvárják, amíg a gyulladás elmúlik. 7 antibiotikum? Már a 2. előtt érdemes lett volna kitenyészteni a baktériumot, akkor már rég elmúlt volna.
2020. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitenyesztettek negativ .ASO ertekem volt magas ...
2020. febr. 15. 00:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmire nem reagal a szovodmeny amit okozott az viszont mar jobban nezki.. a gyogyszerektol
2020. febr. 15. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegso esetben kiveszik ugyis. Sok embernek kronikusan gyulladt a mandulaja es annak is kiveszik. Gyakran a mandula talyogot (ami aranylag gyakori) ugy gogyitjak hogy egybol ki is veszik a mandulat.

Csak nem szeretik mert nehezebb operalni, nagyobb a fertozesveszely, nehezebben toleralhato a felepules.


Nekem eppen most vettek ki a mandulam ami mindig be volt gyulladva, szoval ki lehet. Itt fekszek a korhazban 2 napja vettek ki. Igaz nekem nem voltak szovodmenyeim.

2020. febr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Az enyémből már folyt a genny, amikor kivették. Évek óta halogattam, de egy kedves doktornő meggyőzött, hogy nem lehet tovább, mert a szívre is rámegy. A hajam hullott, az ízületeim fájtak. Rettenetesen féltem, de aztán csak túljutottam rajta.
2020. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! konzultacio utan kb hany napot szoktak varni?
2020. febr. 15. 21:49
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy hétfőn megnézett a gégész főorvos, csütörtökön kellett befeküdnöm, akkor megcsinálták a labort, mellkas rtg-t és pénteken volt a műtét. Nagyon féltem. Rendes volt hozzám mindenki, kaptam elegendő Lidocaint és szépen túljutottam rajta. Az injekciók hatásának elmúlta után viszont nagyon fájt a műtéti terület. Nem azért írom, hogy megijesszelek, hanem ha neked is meg kell csinálni esetleg, készülj fel rá.
2020. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!