Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Porckorongsérv 4 hónapja...

Porckorongsérv 4 hónapja műtőttek 21 éves vagyok l 4 es az 5 csigolyánál meg az ülőidegem le volt tapadva . ?

Figyelt kérdés
Nem észlelek javúlást nagyon merev a jobb lábam, lépni is alig tudok a jobb lábammal , derekam ugyan úgy fáj két oldalt nyílal , derekamat nem tudom el lazítani mert el keud zsibbadni lábam. gyogyszereket szedem az enyhít valamit. Ki hány honap alatt épűlt fel? Normális ez hogy ennyi idő utan sem javul?

2020. ápr. 19. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem normális. Anyukám 66 éves volt, amikor műtötték, áprilisban volt a műtétje, július elején már Ischián nyaraltunk. Gyalogláskor még fáradékonyabb volt a szokásosnál, de az úszás nagyon jólesett neki. Fájdalma viszont a műtét után az első pár napban volt csak, utána már nem.
2020. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Az első hülyeségeket beszél.

Lehet normális, minden gerincsérv más és más. Ha budapesti vagy, akkor tudok ajánlani egy nagyon jó gyogytornaszt. Egyébként ilyen fiatalon muszáj gyogytornaszhoz jarnod.

Van, akinél 1 év, mire gyógytornaval teljes fajdalommentesseg érhető el. Nehéz út, de a gyógytorna biztos megoldás hozzáértők keze között.

Ha kell információ, akkor írjál nyugodtan. Sajnos hozzátartozói oldalon és szakdolgozói oldalon is vegigkisertem esetek gyógyulását.

2020. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Sajnos nem budapesti:(,

A sétát erőltessem akkor is ha fáj? Hátha enyhűl a merevség a lábamba elven.? !

2020. ápr. 19. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg második beszél hülyeséget.

Valóban mindenkinél más és más, de ilyen fiatalon a 4 hónap nagyon sok.

Engem 43 évesen műtöttek ugyanezzel, ébredés után már nem fájt a lábam, 3 hónap múlva már dolgoztam (közepes fizikai munka).

Nálad inkább műtéti hegesedésre gondolnék, de a neurológust mindenképp hívd fel.

2020. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem beszélek hulyesegeket (kettes válaszoló vagyok), fájhat attól.fuggetlenul, hogy megműtötték... Nem fogok belemenni, mert "galambbal nem fogok sakkozni".

Kedves kérdező, keress rá a google-ban az "evminov"-ra. A lakohelyedhez közel lehet vele találni gyogytornaszt, aki ennek a szakértője lehet. Evminov módszerrel kiegészítve a gerinctorna csodákra képes.

2020. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Sőt, inkább linkelem is: [link]

Egyenként sétálni setalj nyugodtan a mozgás jó, úszni is járj el, de nem mindegyik, hogy mit uszol, pl tilos az a mellúszás, amikor a fejed folyton kint van a vízből.

Kifejezetten jó a túra ilyen esetekben, nyilván fokozatosan.

2020. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Én sem megyek bele, de ne diagnoszizálj vizsgálat nélkül!

Főleg ne ilyen határozottan, hogy a másik hülyeséget beszél!

Én csak egy lehetőséget írtam le, és kértem a kérdezőt hogy beszéljen a neurológussal, mert egyáltalán nem biztos, hogy természetes.

#4 voltam.

2020. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló problémám és végül tényleg gyogytornasszal tudtunk elérni jelentős javulást, úgyhogy en is azt javaslom h menj egy jo szakemberhez :)

24L

2020. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!