Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kell tesztelni magunkat...

Hogyan kell tesztelni magunkat koronavírusra (SARS-COVID19 / nCoV19)?

Figyelt kérdés

Volt valami tünetkeresgélős módszer magunkon, amit "minden reggel végezz el", így láttam napokig, mostmár van időm ilyen hülyeségekre és elkezdeném, hátha lassan elkapom már és kíváncsi vagyok, hogy van e bajom, de most sehol nem találom, hiába keresem.


Valki linkelne hiteles forrást? Vagy leírná, hogy mit kell csinálni, hogyan "teszteljük" magunkat?


Köszi.



2020. máj. 3. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Magadat? kifizeted érte a 30 db ezrest, és megcsinálják neked.

Az ilyen "minden reggel végezz el" kamuk, kb olyanok, mint egy online terhességi teszt.

2020. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak fizetős helyek ahol tesztelnek. google kidobja. A tünetek: magas láz és/vagy száraz köhögés , szag íz észlelés elvesztése stb.
2020. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a haszontalan választ, nem vagyok aberrált, tudom, hogy van 30ks teszt, engem az a pár hétig folyamatosan reklámozott tünetkeresés önreflexió érdekelne.

Aki tudja, várom :)

2020. máj. 14. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!