Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy viselkedhet ennyire...

Hogy viselkedhet ennyire kiszámíthatóan a koronavírus Magyországon és hogy lehet hogy nàlunk csak idős, beteg emberek halnak meg benne?

Figyelt kérdés
Minden nap nézem az adatokat, és meglepődöm. Most fog romlani szerintetek a helyzet, hogy vidéken enyhítettek a szabályokon? Budapesti vagyok, itt minden változatlan, de sajnos sokan itt sem képesek felvenni a maszkot. Mikor lesz màt ennek az egèsznek vége?
2020. máj. 5. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Az idősek/betegek immunrendszere már nem tud annyira hatékonyan védekezni, egy egyszerű megfázás is lehet nekik végzetes. De ha például egy fiatalabb ember több fertőzést kap a nyakába egyszerre, az is okozhat nagy bajt. Ahol nagyobb a para, ott túlterhelődött az egészségügy, és az okozta a problémát elsősorban.
2020. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem mit kell azon magyarázni hogy az idős krónikus betegeket viszi el leginkább. Ez teljesen logikus. Persze elofordultak fiatalabbak itthon is, külföldön is. Mert attól hogy fiatal nem biztos hogy egészséges. Múltkor láttam egy cikket ami nagy betűkkel hirdette hogy meghalt egy 21 éves fiú koronavirusban! Csak amikor megnyitottad a cikket a kifejtesben ott volt hogy amúgy leukémiás volt. De még ha nincs is ismert betegsége annak a fiatalnak akkor is azt nem szoktak kifejteni hogy amúgy nem volt e masszív dohányos vagy drogos stb....
2020. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
csak az van a statisztikában, aki igazoltan fertőzött volt....de mivel tesztelés alig van, így ha meghal valaki, akkor nincs benne a statisztikában ;)
2020. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy olyan sok az eltitkolt, nem igazolt halott nálunk, az feltűnne az embereknek. Inkább a fertőzött, tünetmentes, enyhe tünetekkel rendelkezőkből lehet sok, akiket nem tesztelnek. Most fognak több ütemben több embert tesztelni.
2020. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Gondolj arra hogy direkt csinálják hogy kevesebb öreg legyen és az egész értelmet nyer


Csak viccelek én nem hiszek benne, de vannak ilyen elméletek is

2020. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!