Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldali alhasi fájdalom.Na...

Jobb oldali alhasi fájdalom.Napközben sokszori székelési inger.újabban mindig ez van.Betegség lehet?Már nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
Nem tudom ennivalótól lehet-e,vagy bél,gyomor betegség.Gyógytea jó lehet?Puffadok is.

2020. jún. 9. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz.
2020. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég jellemző tünetei a laktóz intoleranciának. Próbáld kerülni a tejtermékeket, és a laktózt tartalmazó ételeket.
2020. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A jobb alhasi fájdalomnál szoktak vakbélre is gyanakodni, de ezt nyilván orvosnak kellene eldönteni, nem nekünk.

Szerintem menj el először a háziorvosodhoz, ő megnyomkodja a hasad, hogy nem vakbél-e, és ha nem, akkor továbbküld vizsgálatokra.

2020. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam még ilyet.Hogy kuruttyoljon a hasam minden evés után.Máshogy nem tudom leírni.
2020. jún. 9. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Vakbél hirtelen jelentkező állapot, brutál fájdalom, láz, széklet hiánya.

Neked megy a hasad és időszakosan van ez jelen. Inkább érzékenységet mondanék én is.

2020. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Nem féltétlenül.Lehet az sokáig enyhébb tünetekkel. Nekem két éve olyan február elején kerestem fel az orvost gyomortáj körüli fájdalom miatt. UH is volt nem találtak semmit, csak kis gyulladást a crp értéknél. Ez a fájdalom itt ott előjött még sokáig. aztán rá 3 hónapra hirtelen jött egy erős fájdalom akkor is gyomortájt, kivert a hidegveríték, Bevitt a mentő. a kórházban az orvos megnyomta jobboldalt alul akkor nyilalt csak oda a fájdalom, egyébként nem is éreztem semmit jobboldalt lent, végig gyomortájra sugárzott ki. (Nekem perforált a rohadék. kishílyán bele is döglöttem a szepszisbe de ez hosszú story )

2020. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Nagyon sajnálom! A tiéd egy nagyon kivételes eset volt. Kb. 5 ismerősömnek volt, nekik kivétel nélkül hirtelen lépett fel típusos tünetekkel.


Olyanról hallottaü, hogy krónikus gyulladás, ami vissza visszatérő, nálad valószínű ez lehetett a hasad több részén is. Úgy értettem hogy hirtelen, hogy maga a vakbél már egy hirtelen gyorsan zajló folyamat. Általában gyomortájéki fájdalommal kezdődik, ezért érezted te is ott szerintem.


Remélem jól vagy azóta teljesen!

2020. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt nem írtad lány vagy-e. Ha igen és középidőben vagy - kb. 14.nap ciklusban - lehet ovulációs fájdalom is, bár az nem valami jó ha hasmenéssel is jár.. Nekem szokott néha fájni az is has oldalában érezhető.
2020. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Szerintem emésztéssel kapcsolatos.
2020. jún. 11. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Ah nyugi nem vagy egyedül.. Nekem három napja szarakodik a hasam és nem tudom mi lehet. Járok mosdóba, de nem gyakran viszont akkor híg jön ki, vagy csak sok levegő.
2020. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!