Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehet valami bajom?

PetiBence kérdése:

Szerintetek lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 100kg, jelenlegi pulzusom nem tudom megadni.

Kicsit furcsa kérdés lesz ilyen helyen, de szerintetek van valami betegségem vagy bajom?

Akárhányszor délután alszom (amit nemigazán szoktam, csak unalomból) utána pár pericg hevesebben ver a szívem, és olyankor mintha kicsi nyomást vagy égést (nagyon pontosan nem tudom megfogalmazni) mit érzek.

(Egy hónapja kezdtem el edzeni a súlyomra rátérve szóval próbálkozom leadni)



2020. júl. 7. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Szívbaj / betegség
Semmi
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes tünetegyüttes, szívritmuszavar spontán alakul ki, nem befolyásolja az alvás,stressz stb.. mivel neked ez csak alvásnál van, így nem gondolnám hogy gond lenne a szíveddel. De le kell fogyjál, mert az viszont okozhat később bajt.
2020. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamint mivel túlsúlyos is vagy, panaszod van a szíveddel, ezért semmi sem zárható ki, távdiagnózist nehéz adni, mindenképp menj orvoshoz.
2020. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném hogy ez a panasz csak a délutáni alvás után jön elő, tehát amikor este alszom és reggel felkelek semmi bajom, csak délután
2020. júl. 7. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen pozícióban alszol délután? Eszel előtte /utána? Mit? Máskor sosincs ilyen? Közvetlen felkelés után van? Szédülés, egyéb panasz nincs? Én max refluxra gondolnék, de tényleg ne itt akard kivizsgáltatni magad 😄
2020. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"16 éves vagyok 100kg" - Igen.

"Egy hónapja kezdtem el edzeni a súlyomra rátérve szóval próbálkozom leadni" - Orvossal beszéld meg, hogy hogyan eddzél!

2020. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!