Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek higyjek az orvosna...

Szerintetek higyjek az orvosnak?vagy menjek el egy másikhoz ?

Figyelt kérdés

Voltam ma orvosnál, mert már napok óta fáj a hasam,görcsöl is plussz a hátam is fáj.


Erre csak megnyomogatta mondtam több helyen is ,hogy fáj és annyit mondott ez lehet felfázás.


De nem is vagyok megfázva se semmi,csak fáj az egész hasam,hátam,bordám. Kérdeztem,hogy hasi ultrahang nem kell? Mondta felesleges mert több hetet kéne várni addig meg lehet elmúlik. Írt fel nospat meg mondta,legyen itthon látcsillapító.


Szerintetek higyjek neki? Vagy menjek el magánba hasi ultrahangra?



2020. júl. 16. 14:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Higgyek* elnézést!
2020. júl. 16. 14:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, hagyj neki még pár napot, egy hetet, ha elmúlik akkor valószínűleg igaza volt. Ennyivel én nem mennék hasi ultrahangra.
2020. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Én mennék-de ez én vagyok.


Az ember megérzi ha gond van.

2020. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mégse múlik el és megengedheted magadnak a magándokit akkor meg még mindig lemehetsz jövőhéten.
2020. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Urológiára nem tudom mennyit kell várni, oda is kérhetnél időpontot, ott csinálnak hasi ultrahangot és vizeletvizsgálatot.
2020. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!