Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyműtét után mennyi idő volt...

Agyműtét után mennyi idő volt a felépülésed?

Figyelt kérdés
Egy aneurizma repedés sell műtöttek, viszont lassan 1 hónapja volt ez és még mindig szédelgek és borzasztó hamar kifáradok. Ki mennyi idő után tudott visszaállni a munkába, mennyi idő után lett tényleg jól?

2020. aug. 29. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
1-es az való neked (𓀐𓂸) :D
2020. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Hopsz... már törölték.
2020. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit irt?


Hat nem tudom a gyerekem mutottek de nem tud beszelni hogy elmondja mennyi ido utan erezte jobban magat.


Egy viszont biztos 1 honap utan ne varj csodat, mert sima mas szervi mutetutan is 6het a felepules. Legyel turelmes magaddal es fokozatosan terheld magad csak. Esezleg valami relxacios dolgot megtanulhatnal amit napkozbennehanyszor gyakorolhatsz.

Jobbulast es jo egeszseget

2020. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Agy törzsi strokkal műtöttek.

3 nap múlva már gyengén járni is tudtam.

2020. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon köszi a válaszodat. Azt megkérdezhetem, hogy milyen típusú stroked volt (vérrög vagy vérzés?), illetve hogy összesen mennyi idő volt mire vissza tudtál állni a munkába? Mert én is nagyjából 30 órával a műtét után jártam de még mindig szédülök 1,5 hónap után is és nem tudnék dolgozni.

2020. szept. 14. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!