Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Észrevettem magamon hogy ha...

Észrevettem magamon hogy ha tejes dolgot fogyasztok rögtön kapar a tüdőm a légcsövem és fulok, köhögök, feljön a savam is puffad a pocakom és néha megy a hasam. Akkor én most laktóz tejérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Ha valaki hasonlóan érzi magát a tej termékektől tejes dolgoktól és tudd -e erre megoldást vagy a refluxra az nyugodtan adhat tanácsot. Megfogadom!

Előre is köszönöm a válaszokat.



#érzékenység #tejtermékek, #reflux,puffadás, #köhögés, #tüdő,torok kaparás, #mintha ezer hangya szaladgálna a tüdőmbe torkomba vagy portlélegeznék be olyan.
2020. dec. 31. 11:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a tejes de a túl olajos vagy zsíros dolgoktól is magas a savam és ugyanez a kaparó érzés van a tüdőmben meg a torkomban mintha ezer hangya szaladgálna bizsereg nem kapok levegőt a nyálam olyan mint a ragasztó fúlok benne.
2020. dec. 31. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az vagy, de ha teheted akkor menj el egy kivizsgálásra 😊
2020. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irany a doki, vagy reflux, vagy tejérzékenyseg így elsőre de doki tud pontos választ adni.
2020. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reflux lesz az , a tejérzékenység az régebben kiderült volna..ez reflux 90% a tünetek alapján.
2020. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!