Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a teendő ? Anyukám koronaví...

Mi a teendő ? Anyukám koronavírusos lett és elvileg 10 napig mindenkinek itthon kell lennie. Esetleg nem lehetne valahogy mentesülni a karantén alól ? Egyik osztálytársam anyukája is pozitív lett és náluk csak az anyukának kellett otthon maradnia

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Kérdezö, neked még így egy év után sincsen semmi fogalmad erröl a hisztériáról ?
2021. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejelented h más lakcimen tartózkodsz akkor mentesülsz.


Nekem közel 10 éve a szülői ház a lakcímem, albérlet , nem hagynak bejelentkezni de itt kell élnem a munka miatt. Akkor ennyi erővel ott sem vagyk hanem 330 km-re de haza kellett volna mennem karanténba ?!! Nem , nem kell.

Add meg h máshol tartozkodsz mint ami bevan irva a lakcimnek.

2021. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan akartam irni

Szval közel 10 éve vagyok albérletben de papíron a szülői ház a lakcimem , mégsem kellett haza utaznom mert anyum karanténban volt.....

2021. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Sajnos ezt nem tudom megtenni. De ha lenne esetleg negatív tesztem akkor is itthon kell maradnom ?

Az osztálytársaméknál miért csak az anyukának kellett otthon maradni ? Nekünk miért kell mindenkinek aki itthon lakik ?

2021. márc. 4. 09:37
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Bejelented valamely rokonod címet h ott tartozkodsz pl Nagyid ilyesmi ??

Valószínű ők is így oldottak meg ahogy én irtam nálunk sokan így tudtàk megkerülni.

2021. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindkét nagyim nagyom messze lakik
2021. márc. 4. 09:43
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Ügyesek vagytok ! Mindenki a szabályok kikerülésének módját javasolja....
2021. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7. Esetleg arra nem gondoltál, hogy olyan dolgokat kellene elintéznem amik nagyon fontosak ? Illetve értelmetlennek látom hogy panasz nélkül én is itthon legyek 10 napig ha kutya bajom
2021. márc. 4. 09:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus lappang. Ha érintkeztél anyáddal amióta panasza van, biztos benned is ott van, csak még nem tudod. Maradj szépen a fenekeden! Jelenleg semmi sem fontosabb, mint az, hogy a lehető legkevesebb emberrel érintkezz akkor is, ha tényleg semmi bajod, mert így lehet nagyon jól elkapni.
2021. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

7 Ha annyiszor vagyok karanténban ahányszor kontakt lehettem nem dolgoznék hetekig, akkor mégis miből élnénk? Mert az állam az itt nem segít, fizu akkor van ha meg dolgozom érte. Nem jokedvből teszi ezt valaki.



Nem baj ha messze van, nem érted ? Én 330 km-re vagyok , közben a cimem otthoni. Bediktaltam hogy az a cimem nem érvényes hanem ez, a kutya nem jött ide....

2021. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!