Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi időt kell most várni...

Mennyi időt kell most várni míg kijönnek covid tesztelni a mentősök?

Figyelt kérdés
Ma mondta a háziorvos hogy bejelent tesztre. Mikor várható kb hogy kijönnek?
2021. márc. 17. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően már nem mennek ki házhoz. Neked kell elmenned egy tesztelőpontra, ahol elvégeznek egy gyorstesztet, majd ha az negatív, utána egyből egy PCR-t. 1-2 nap múlva pedig kapod az eredményt eeszt-re
2021. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem még aznap hívtak, másnap jöttek ki tesztelni.

Egyébként kimennek házhoz. Amikor felhívtak, megkérdezték, hogy saját gépjárművel be tudok-e menni a tesztelőpontra? Mondtam, hogy sajáttal nem, de van, aki bevigyen. Azt mondták, csak olyannal lehet, akivel egy háztartásban élek. Így kijöttek.

2021. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez változó. Szekszárdon már nemigen jönnek ki, sajnos. Bár lehet, hogy ez terheltségfüggő.
2021. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.

Én Nyíregyházán élek, nálunk talán pcr gyorstesztet végeznek és háznál. Orvos fóbiám van nem kicsit, és szeretnék túl lenni rajta minél előbb.

2021. márc. 17. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnod kell, hogy csak PCR-t nem végeznek. Először mindig a gyrosteszttel kezdik, mert ha ott kiderül hogy pozitív vagy, nem kell elküldeniük laborra.
2021. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én békés megyei vagyok. Mint írtam, itt kijönnek. Sőt, ők mondták, hogy csak saját gépjárművel lehet bemenni. Tehát gyanítom, erre van protokoll. Eddig 7 tesztem volt, ebből négy kórházban, amikor bent feküdtem. A többi háromnál pedig kijöttek.

Egyébként is morbid lenne, ha valaki fertőzötten, esetlegesen magas lázzal, köhögve felszállna egy buszra.

2021. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tegnap én is csináltam egy gyorstesztet, az teljesen negatív lett, azt vérből csináltuk.

Mondjuk nem értem a háziorvos miért kérte mikor semmi légúti tünetem nincs, se lázam csak hasfájás és hányinger, de hát ő az orvos, jobb a biztonság.🥴

2021. márc. 17. 09:51
 8/8 A kérdező kommentje:

Hogyha valakit erdekelne vagy segitseg a kesobbiekben, akkor nekem hazhoz jottek, Nyiregyhazan.

A haziorvosom kert tesztet szerdan, csutortokon jott az sms hogy 9-10 kozott jonnek, es 8:30-ra mar levettek.

A pcr gyorsteszt amit levettek negativ lett, remelem a sima pcr teszt is. A sima pcr teszt is hasonlo volt erzesre a gyorsteszthez, kicsit kellemetlen de nem faj. Olyan erzes, mint mikor a strandon viz megy az orrodba de az egesz csak 5 mp-ig tart. Nekem az udvaron csinaltak meg, egy nagyon kis kedves fiatal fiu csinalta, egyaltalan nem fajt es mig meglett a gyorsteszt eredmenye, beszelgettunk is.

En szemely szerint pozitivan csalodtam. :)

2021. márc. 19. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!