Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid betegséget kezeltethetem...

Covid betegséget kezeltethetem Ausztriában ha szeretném, de magyar állampolgár vagyok (és Magyarországon is élek)?

Figyelt kérdés
(nem magam miatt kérdezem)

2021. ápr. 2. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne Ausztriában?Nem hinném hogy kezelik ott azt aki nem ott él és dolgozik.Jobb ott az ellátás az 100% de nem lehet csak úgy odamenni hogy "Itt vagyok,kezeljetek"😊
2021. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

van párezer euród, szerintem nagyon szívesen kikezelnek bárkit...

az eus kék kártyád csak vészhelyzeti ellátásra jogosít, tb-d meg nincs kinn.

2021. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy alapvetően nem lehet, azért kérdezem itt, hátha valaki tudja a módját.

Ha valaki jártas az EU-jogban, abban van valami olyasmi, hogyha nem lát el megfelelően az adott ország, elmehetsz másik uniós országba kezelésre, és a számlát is benyújthatod. Persze ezt nehéz bizonyítani.

Mindenesetre! Más betegséggel, műtétre stb. szoktak kijárkálni az emberek, azért kérdezem, ez a lehetőség ilyenkor is fennáll?

2021. ápr. 2. 15:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt hal meg a legtöbb ember a világon lakosságarányosan. Pedig nem vagyunk egy Monaco, vagy Luxemburg.

Az egészségügyi ellátás nem megfelelő.

Az ember hitelt is felvenne, csak ne haljon meg a családtagja.

2021. ápr. 2. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,nem olyan jó az ellátás dehát meg lehet köszönni a kedves vezetőknek,ennyi.Mióta oltanak egyre többen kerülnek kórházba....Azért többek között mert tömeget hívnak az oltó pontokhoz és le se tesztelik az embereket mielőtt beoltanák és így persze hogy sokan súlyos állapotba kerülnek de ezt nem értik....
2021. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ott laksz, akkor igen. Más kérdés, ha esetleg fizetős.
2021. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!