Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik ezek a kiütések a kézfejem...

Mik ezek a kiütések a kézfejemen (kép)?

Figyelt kérdés

[link]


Pár napja jelentek meg, néha kissé viszketnek, de amúgy nem zavaró, csak érdekel, hogy vajon mi lehet ez. Vaku nélkül kb nem is látszanak szabad szemmel. Szerintetek?



2021. jún. 2. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ettél valami új dolgot, amit eddig még nem? Valami új összetevő használata sütéshez/főzéshez?
2021. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt amikor kijött valami allergiás reakció a napfényre, de akkor nagyon sokat voltam napon.
2021. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#1 nem igazán, erre már én is gondoltam egyébként. Még azért gondolkodom, hátha valami beugrik.

#2 szerintem is valamilyen allergiás reakció lehet, csak nem tudom mire.🤔

2021. jún. 2. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Ha eszedbe jut milyen újdonságot ettél/ittál, akkor megvan mire lehetsz allergiás (esetleg rizstej, újfajta liszt, eper, kakaó stb?).

Volt ilyen előtte? (mert akár növényi allergia is lehet, ha szezonálisan jelentek meg rajtad)

2021. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!