Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a teszt pozitívnak számít,...

Honexya kérdése:

Ez a teszt pozitívnak számít, vagy sem?

Figyelt kérdés
Gyakran fáj a gyomrom evés után, főleg ha valami liszteset vagy hasonlót eszek, ezért vettem egy Biocard Celiac tesztet. Elvégeztem, az egyik vonal megjelent, a másik rublikában viszont vízszintesen jelent meg a vonal, ez ilyenkor mit jelent? Nincs a dobozon erre a helyzetre semmi magyarázat, neten se találtam, de lehet csak vén vagyok vak. Természetesen nem innen várom az orvosi válaszokat, holnap megyek háziorvoshoz, csak szeretném megtudni, hogy mégis mit jelent ez, hátha valaki tudja, vagy volt már ilyen vele. :D Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

2021. júl. 7. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felhívsz 1 patikát ott se tudnák rá neked mit mondani?
2021. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia Herceg2! meg lehet próbálni, bár ahol véve lett ott azt se tudta a nő, hogy mi ez meg stb; páromnak mutogatta a különböző teszteket, hogy "ez az?" :D máshol meg nem árulnak ilyet (legalábbis a 4-5 közeli patikában ahol néztük még), bár lehet ennek semmi köze ahhoz, hogy tudják e mit jelent, hogyha vízszintes a vonal. ha semmi ötlet nem érkezik holnapig, akkor orvosnál úgyis megkérdezem, csak türelmetlen vagyok. :)
2021. júl. 7. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:

:)


Majd üzizz már meg mi volt,mert nagyon érdekes azért

2021. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!