Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oltás után pár hónappali...

Oltás után pár hónappali észrevételek/kérdések, kinek milyen panaszai vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Janssen-el oltottakat szeretném kérdezni leginkább akik már legalább 2 hónapja meg kapták.


Észrevettem pár nem rám valló dolgot oltás után (5 hónapja lettem beoltva) érdekesség kedvéért, ki az akinél ezek előfordulnak, és lehet egybefüggés az oltással:



1:Rossz közérzet


2:Fáradékonyság


3:Aluszékonyság


4:Ingerültség


5:Gyengeség


6:Ki újult allergia/allergiák


7:Emésztési panaszok


Jelenleg rám a(z) 1,2,3,4 - es számúak jelentek meg.


Önöknél/nálatok vannak hasonló panaszok?



2021. nov. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én Pfizert kaptam 3 hónapja, az aluszékonyság nálam is megvan, este 9-10-kor már bealszok. De más oltott ismerőseimre ez nem jellemző, szóval nem fognám az oltásra. Az viszont feltűnt, hogy sokkal többet betegeskedek, mint előtte, most épp két hete tartó hasmenéssel és náthával küzdök…ilyen sokáig soha nem tartott nálam hasmenés.

25L

2021. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ezek oltás nélkül is kijön nagy részük. Az első öt mindenképp, még jobban ha korlátozás lesz. Illetve mikor vitamin hiányom van. Érdemes lenne vérképet nézetni. Pl vashiány is okozhatja.
2021. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Pfizert kaptam, kb. 5 hónapja a másodikat. Semmilyen mellékhatást nem érzek azóta sem, sem aluszékony, se fáradékony nem vagyok, egyelőre. Persze, hosszútávon még bármi előfordulhat.
2021. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 Pfizert kaptam, nem tapasztaltam egyiket sem.
2021. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pfizert kaptam, egyiket sem éreztem.
2021. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pfizer, jelenleg csak annyi panaszom van, hogy holnap még nem szombat, hanem csak péntek.
2021. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Modernát kaptam. Semmi változást nem észleltem.
2021. nov. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!