Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Negyedik hullám az utolsó?

Negyedik hullám az utolsó?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezt attól kérdezd, aki generálta ezt az egészet.

Nem vagyok vírustagadó, és oltattam is magam, de hogy ez egy generált dolog, abban biztos vagyok.

2021. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Lesz még itt 40-edik is,az fix.
2021. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem annyi bőrt húznak mèg le róla amit a nèp enged
2021. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Idén ez az utolsó.
2021. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha marad a kormany, akkor vsz hogy lesz még pár hullám, kulfoldon is az folyik...
2021. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

Azért vannak ezek a hullámok, mert mindenhol feloldják a korlátozásokat, amikor a járvány enyhül. Teljesen megszüntetni csak úgy lehetne, ha mindenhol (mármint a világon mindenhol) hosszú ideig fenntartanák a korlátozásokat (maszk hordás mindenütt, social distancing, rendezvények tiltása, stb...).


Most az megy, hogy behozzák a korlátozásokat, a járvány emiatt visszaszorul, ezt látva megörülnek, hogy fel lehet oldani a korlátozásokat, mire a járvány visszatér, és kezdődik a ciklus elölről.


Amúgy igen, generált dolog: az átlagember önzése, fegyelmezetlensége, és tudatlansága generálja a járványhullámokat.

2021. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok virológus, de tudsz olyan vírusról amelyik bármilyen éghajlaton, az év bármelyik szakában éltképes?

Európában miért nincs ebola? (ha esetleg valaki behozza, izolálják, és kezelik)

A sivatagos részeken, miért nincs influenza?

Hogy egy picit visszább menjünk, H1N1 miért nem volt Afrikában?

A pestis sem tarolta le az egész világot.

És akkor most van egy ilyen valami, aminek mindegy hogy Anktartisz, vagy trópus, mindegy milyen évszak van, mindenhol IS életképes marad bármilyen éghajlatban, bármelyik évszakban.

Ez nem az önzés, fegyelmezetlenség, és tudatlanság által generált járványhullám.

2021. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!