Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tünetmentes aranyér létezik?...

Tünetmentes aranyér létezik? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet, hogy körülbelül 3 hónapja a végbélnyílásnál apró csomókat érzek, ami erölködéskor jobban kitüremkedik. Először lila színűek voltak, de Detralex szedése után már nem lilák, de ugyan úgy ott vannak. Próbáltam már kenőcsöt/kúpot, de akkor sem akar eltűnni.

Nem fáj, nem viszket, nem vérzik, de nagyon idegesít, hogy nem tűnik el.

Voltam dokinál aki kéretett székletmintát és az is rendben van azt mondta.

Most kaptam beutalót a gasztro dokihoz 2 hét múlva. De nagyon félek, mire kell számítanom?!

Azt tudni kell, hogy egy 10mm-es ciszta van a májamon, és magas a billirubin szintem.

A széklet az néha picit sárgább az átlagnál, néha pedig halvány zöld.

Ritkán ilyen halvány piros, nyálkás valami is van benne. De ez kb 3-4 hetente egyszer de ez nagyon apró.

Kérlek segítsetek félek nagyon.

21F



2021. nov. 9. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha figyelsz a kajcsira, hogy mindig puha legyen a kaki akkor lehet vele tünetmentesen élni. A lényeg, hogy ne kelljen erölködni a wc-n.
2021. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen figyelek rá, sok vizet iszom hogy puhább legyen és a kajára is figyelek. De az érdekelne, hogy mitől jött most ez az egész? Egyik napról a másikra oda jött és nem tűnik el sehogysem.
2021. nov. 9. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!