Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet kötelezni az eü...

Hogy lehet kötelezni az eü dolgozókat 3 oltasra? Válalja a kormány a felelőséget ha belehalnak?

Figyelt kérdés

Eü dolgozó a családtagom,be kell adatni a 3- ikat különben kirúgjak. A masodiktol is fájt a szive,mi lesz ha belehal?

A m.társam anyja 3.- ik pfizer után covidos lett,meghalt!


2021. nov. 20. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy vállal felelősséget. Az oltást ráderőltetik de a felelősség a tiéd, mondván, hogy "ki is rúgathattad volna magad, minek haltál meg lol". Kb így.
2021. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
minap beszélem egy orvossal, ki rám akarta erőltetni az oltást.. Azt mondta, hogy az "egyén jóléte nem számít, a tömeg a lényeg" tehát, hogy te vagy én megdöglünk az oltástól, az senkit nem érdekel, a lényeg, hogy a tömegek túléljék.
2021. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hihetetlen,nem hiszem el hogy ez a világ ide jutott! Kipróbalatlan xarokra kötelezik az embert és nem elég 1-2- jön a 4 és kitudja mennyi.
2021. nov. 20. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem kötelező EÜben dolgozni. Nagyon szomorú, hogy ezt kötelezővé kell tenni, mert pont ez mutatja, mennyi ostoba a munkájára alkalmatlan szakdolgozó van. Én orvos vagyok, az első adandó alkalommal felvettem az első két oltást, és amint lehetett a harmadikat is. Aki nem fogja fel, hogy felelősséggel tartozunk a betegeinkért annak pedig SEMMI keresnivalója az EÜben.
2021. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kötelező! Ez igaz..De önként felvett 2- öt elsők közt!! Hányat vegyen még fel! ? Kiváncsi leszek ha ön orvos valoban beadatja e a 10- et és hogy a harmadik valoban be lett e adva néhány orvosnak, Hallottunk eü berkeken belül érdekes dolgokat..
2021. nov. 20. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kell igen, felveszem a tizediket is. Sz.rházi gerinctelen emberek pedig mindenhol vannak, orvosok között is. Kívánom, hogy ha egy "kolléga" csal az oltással akkor a sitten rohadjon meg.
2021. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!