Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik mostanában estek át a...

Akik mostanában estek át a koronavíruson, kinek hogy zajlott le?

Figyelt kérdés

Férjem (33 éves) az 5. napon van, nála eleinte hidegrázás, végtagfájdalom, láz jelentkezett, majd köhögés. Gyengeség, fáradtság is volt, ez azóta javult. 2 napja nincs láza, tegnap csak este volt enyhe hőemelkedése. Köhögése is javult.

Én (25 éves vagyok, várandós) a 3. napon vagyok, lázam nem volt, csak enyhe hőemelkedésem, végtagfájdalmam volt az elején, és torokkaparás, majd jött az orrfolyás, orrdugulás, köhögés. Minimális hőemelkedésem néha van, én is fáradtnak, gyengének érzem magam. A köhögés most már hurutosabb lett.

A gyerekünk 15 hós, szintén a 3. napon van, neki az orra folyt az elején, az már elmúlt, illetve estére/hajnalra láza lett 2x is, amit a gyógyszer levitt. Napközben max hőemelkedése van, de a kedve, étvágya ilyenkor is jó.


Érdeklődnék, hogy aki mostanában esett át rajta, hogy zajlott le a betegség? Várható rosszabbodás?

Férjem kínaival, én Pfizerrel vagyok beoltva 2x.



2021. nov. 29. 18:34
 1/2 Pevor ***** válasza:
78%
Oltatlan vagyok és nem is leszek oltva. Első második és harmadik napon, fejfájás, hasmenés, rosszullét. 3.napon este orrégés belül, majd szaglás, ízlésvesztés. Talán ez a leghosszabb, mert a 8.napon sem jött vissza, de azon kívűl semmi bajom. 3 gyermekem van,rajtuk 1 - 2 köhögéssel, taknyossággal átment. 3, 6 és 9 évesek. Férjem köhögött. Ennyi. 35évesek vagyunk.
2021. nov. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Szombat reggelre furcsán éreztem magam, délutánra hőemelkedés, este láz. Felhívtam az ügyeletet, algopirin, pihenés. Négy napig esténként belázasodtam, ebből a szombat esti volt a legrosszabb (~39,3°C), napközben jól voltam. Keddre végre leteszteltek, szerdára elmúlt, szóval kb. fél hetes történet volt. A láz volt az egyetlen problémám, esetleg pár szagot gyengébben érzek. A betegség alatt dohányoztam is, és oltatlan vagyok.


21F

2021. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!