Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden regggel ilyen zold...

Minden regggel ilyen zold taknyot kohogok fel, Mi lehet az oka? Dokinal voltam, kozolte,hogy szedjek paracetamolt a megengedett napi 3, duplajat es el fog mulni. Brmi mas javaslat?

Figyelt kérdés
A mellekelt tajekoztaton a maximalis adag 5, a doki meg napi 6 ot javasolt... aztan majd jarhatok utana a vesémmel mashova..
2022. jan. 14. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Öblogess Phlogosollal.
2022. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól csinálod, ne szedj naponta annál több mg paracetamolt, mint amennyit szabad.

Megvizsgált az orvos vagy csak távgyógyított? A zöld trutyi bakteriális fertőzést jelent. Lázad nincs? A helyedben verném az asztalt, hogy írjon fel antibiotikumot.

2022. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos mi bajod?


[link]


Bár itt az orrváladék színéről ír.


Valami gyulladás lehet a szervezetedben. Tüdőgyulladásnál is írja a zöld köpetet, de nem vagyok orvos. Lázad van? Amúgy kérdezd meg a gyógyszerészt is, illetve ha nem bízol az orvosodban menj másik orvoshoz. De a napi adagnál többet ne szedj be mert az tényleg vese és máj károsító hatású. Kérdezd meg a gyógyszerészt!


Mit mondott az orvosod mi bajod? Lázad is van?

2022. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért én ha orvoshoz mennék az egészségem miatt és az orvos megmondaná mit és hogyan szedjek nem a fészbúkon és a gyakorin érdeklődnék gyógyulásomért, de Te tudod.
2022. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet venni lándzsás útifű szirupot az gyógynövény, tisztítja a tüdőt. Gyógyszerész tájékoztat, hogy milyen természetes tüdőtisztítók vannak.


De amúgy ha nem vagy citrus érzékeny akkor egyél minél több graphuitot és gyógyszertárban szintén lehet venni graphuit mag kivonatot is az is jó.

2022. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es írtuk kérdezze meg a gyógyszerészt.
2022. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt amúgy szoktak egészségügyben dolgozók is válaszolni.
2022. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és kérdezd meg a gyógyszerészt mindig meg hogy az aktuális gyógyszer mellett iható-e az amit pl. én ajánlottam. Lándzsás útifű szirup, graphuit mag kivonat.
2022. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hetek ota reggelente kohogesre ebredtem. eloszor ment a ginger-citromos tea,megkamilla. meg szedtem paracetamolt,meg a boltban veny nelkul kaphato tablettakat. Majd elkezdett a cucc zoldulni es nagyobb mennyisegbe feljonni.
2022. jan. 14. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!