Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reumatikus fájdalmakra szinte...

Reumatikus fájdalmakra szinte napi szinten fájdalomcsillapító szedés?

Figyelt kérdés
Két hónapja, napi szinten be kell vennem vagy apranaxot, vagy aflamint. Félek, valami károsodásom lesz. Tapasztalatokat szeretnék. Orvos szerint nem gond, gyakran néznek labort, eddig jó. Valaki szed hasonló gyógyszereket?

2022. febr. 17. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#10 És mit gondolsz, hogy ez miért jelentkezik nálad, mi a kiváltó ok?
2022. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kopásnál? Az orvostudomány se tudja miért kopik az egyik ember jobban mint a másik. Marad sokszor a szlogen, genetika.
2022. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nálam krónikus fájdalom van, meg volt egy súlyos, darabos sípcsont-térdízűleti törésem. Műtve van, fém van benne. Gyógyszer nélkül ki sem bírom. Ki voltam vizsgálva, és akkor ezeket írták fel. Gyógyszerrel legalább kibirom a 12.órás talpalást. Fizioterápia szóba sem jöhet a fémek miatt.
2022. febr. 18. 10:28
 14/15 anonim ***** válasza:
A fizikóterápia miatt ne bánkódj, többször végig csináltam, szart se ér. Krónikus fájdalomra neurológián szoktak adni gyógyszert. Az a baj, hogy nem csak a gyomrod fog tönkremenni, hanem kialakul majd a fájdalomcsillapító függőség, aztán már nullát fog érni. Ráadásul nem is értem minek adnak kétféle NSAID-t. Egy nap csak egyfélét szabad bevenni, ezt anno az OGK-ban mondták.
2022. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem egyszerre szedek kétfélét, hanem váltogatva.
2022. febr. 18. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!