Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vélemények bisoprolol ratiopha...

Vélemények bisoprolol ratiopharm-rol?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja szedem, házi orvosom irta fel (szapora szivverésre,mellkasi fájdalomra,emelkedett vérnyomás) voltam többféle kivizsgalason de nem találtak semmi problémát (23 éves nő vagyok) valószínűleg stressz váltotta ki még Januárban..A lényeg hogy napi fél szem gyogyszertől jobban vagyok néha előfordul hirtelen szivbedobbanások pulzus esés...próbáltam 1-2 napig nem szedni, de akkor megint rosszul voltam ...Esetleg valaki aki szedte már ezt a gyógyszert tud véleményt irni?

#Bisoprolol #bisoprolol ratiopharm
2022. ápr. 1. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyire esett le a pulzusod?
2022. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A legalacsonyabb amit mértem 43 volt .
2022. ápr. 1. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
1-vagyok , a bisoprolol igazából vérnyomás és pulzuscsökkentő , de szerintem előnyösebb lenne egy arb 2 , vagy ace , tipusu vérnyomáscsökkenntő , ha kell , de a szív bedobbanásra nekem a magnézium sokat segített.
2022. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom sajnos nem értek ezekhez a gyógyszerekhez, a haziorvosom szerint ugyanígy szedjem és ha úgy érzem hogy huzamosabb ideje jól vagyok próbáljam abbahagyni a szedését...Magnéziumot szedek, biztosan az is segit.:)
2022. ápr. 1. 19:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Naponta hány mg-ot szedsz belőle? Vagy melyiknek a felét? Van 2,5, 5 és 10 mg-os is
2022. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 mg os nak a felét vagyis 2,5 -őt szedek be egy nap.
2022. ápr. 1. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:

A magnézium is csökkenti a pulzust, én a magnosolvot ajánlanám.

Én is napi 2,5 mg-ot szedek, nekem nem viszi le ennyire a pulzusom, bár nekem nem a stressz váltja ki.

Sok mozgás, sok folyadék+ magnéziumot probald meg :)

2022. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot:)

Megkérdezhetem hogy neked mi okozza a problémát?

2022. ápr. 1. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem PSVT-m volt, arra kaptam, bevált. :)
2022. ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj..sajnos az nem jó..jó egészséget kívánok!
2022. ápr. 1. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!