Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az edzéstől lehet látásromlás?

Az edzéstől lehet látásromlás?

Figyelt kérdés

homályosodik a haverom látása szülei szerint a súlyoktól.

Van benne ráció?



2022. ápr. 13. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem rossz a szemem és konkrétan megmondták egy vizsgálaton, hogy nagyot nem emelhetek. A hátterét sajnos nem tudom, de ezek szerint biztos terhelheti.
2022. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A súlyzózás valóban vezethet szem problémákhoz, de az általában glaukómához vezet, nem simán látásromláshoz.


Szóval az én szavazatom a nem, de érdemes lenne megnézni a szemnyomását biztos ami biztos.

2022. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
A telefontól!
2022. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
És mi ebben a politika?
2022. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettes nem mond hülyeséget. Nekem műtötték a szemem, és kb tízszer szóba került az edzés. A nagy súlyos edzéstől megváltozhat a szem belső nyomása, és zöld hályog alakulhat ki, de ez nem közvetlen kiváltó oka a látásromlásnak. Főleg ha valaki az erőszintjéhezmegfelelő súlyt használ, nagyon valószínűtlen.
2022. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Mobilozástól az rocsaa szemed!

A fb@

2022. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!