Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van mostanában valami hasfájós...

Van mostanában valami hasfájós vírus vagy mitől vagyok ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este kezdődött, hogy nagyon hányingerem volt, csikart a hasam, kis hasmenésem is volt. Aznap mondjuk alig ettem valamit de azóta annyit ettem mint általában de még se múlt el, akkor nem az éhség miatt. Mára jobban lettem, ettem is többet de még mindig csikar néha, hányinger már nincs, legalább is nem állandóan de hasmenés ma is volt. Meg tegnap erős migrénem volt. Menstruációm nem rég múlt el így attól nem lehet. Bár akkor kezdtem kínai kaját enni (wok-os), bár a kaja finom volt semmi szokatlant nem éreztem de leírom hátha közre játszhat? Vagy mostanában van valami hasmenéses hányós vírus amit elkaphattam? Hányni nem hánytam de nagyon közel jártam hozzá. Ritkán vagyok beteg, vagy kapok el valamit. Köhögni nem köhögök vagy bármi ilyen csak a fentebb említettek. 24N.

2022. ápr. 26. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobbulast. Valami van igen, anyum és párom pár napja, hasmenés, hasgörcs, hányinger, fejfájás panaszokkal szenvednek.
2022. ápr. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!