Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20/LFoltos hajhullásom van (...

20/LFoltos hajhullásom van ( lassan már kopasz vagyok ) 2-3 éve eddig nem tudtuk kideríteni mi okozhatja , mandulámra gyanakodtak , kivették és a helyzet csak rosszabbodott , ez normális ez a javulás jele?

Figyelt kérdés

Itt a vérképem eredményei ezeken a helyeken volt + jelölés esetleg valaki összetudná tenni mi lehet a kiváltó oka ?

Eozinofil granulocita normál 4,0 nekem 8,6

Retikulocita hemoglobin normál 35,0 nekem 36,4

Totál bilirubin normál 21 nekem 39

Direkt bilirubin normál 3 nekem 6

Vas szint normál 32,2 nekem 33,1

Transzferrin szaruráció normál 45 nekem 51

AST szint normál 200 nekem 219



2022. jún. 20. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi változott az életedben előtte? Külföldi út, párkapcsolat, stressz, drogok, betegség? Vannak-e más panaszaid, akár lelki, női, ízületi?
2022. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ami még érdekes lehet hogy a hajam a hajtövemnél letörik , es a hajtövemnél megmarad és utána az is kihullik a fejbőrömön pici piros foltok is láthatóak .
2022. jún. 20. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ekcémás? Vagy nem voltál covidos?
2022. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van egy fogam ami amalgámmal volt betömve ami kiesett , arra gondoltam hogy ez is egy góc lehet , mit gondoltok?
2022. jún. 20. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Olvasod még? Jól vagy azóta?

Hasonló procedúra van nálam is.

Néhàny kérdesem lenne🙂

máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!