Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az anorexiások hogy tudnak...

Az anorexiások hogy tudnak olyan gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom ez lehet hülye kérdés. Nyilván nem esznek, vagy ha esznek is az is nagyon kevés, de akkor náluk nem érvényesül az hogy ha valaki minél kevesebbet eszik, vagy egyáltalán nem eszik, lelassul az anyagcseréje, és ennek következtében pont hogy lassaban tudnának fogyni?
2022. júl. 23. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudnak gyorsabban fogyni, mint bárki más. Te azt gondolod 30-40kg-al anorexiás valaki, holott 100kg-al is lehet az.

Az anorexia nem a fogyásról szól, hanem az irányításról, első sorban lelki probléma!

2022. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem eszel szinte semmit akkor le fogsz fogyni. Ennyi. Nincs olyan, hogy lelassul az anyagcseréd és elvagy kaja nélkül. Az ember nem medve.

De barmilyen vonzó is a vékony testalkat elég hülye módszer. Egy életre tönkrevághatod vele az egeszséged.

2022. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Én olyan 58 kilósan már anorexiás voltam, pedig akkor még ettem is.


De pontozz le nyugodtan, nyilván okosabb vagy :D

2022. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit lepontoznak. Teljesen mindegy mit valaszol.
2022. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egyiket se pontoztam lexdd
2022. júl. 24. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy te pontoztad le? :D Szerintem van néhány barom akinek ez a szórakozása.
2022. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!