Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár hónapja vettem észre hogy...

Pár hónapja vettem észre hogy a bimbóudvarom egy részén van egy pirosas folt. Mit csináljak, hogy elmúljon??

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyásznál és azt mondta, hogy szárazság miatt van, és írt fel rá krémet, de nem múlt el attól sem.. Néha bekenem testápolóval, hátha..de semmi. Valakinek van/volt már ilyene?

16L


2022. júl. 27. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
és azóta nem látta a doki? esetleg tervezel visszamenni hozzá, hogy nem múlt el? lehet hogy érdemes lenne
2022. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem látta. De nem váladékozik, nem viszket, és nem is fáj. De nagyon félek, hogy mi van ha rák..
2022. júl. 27. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor menjél el másik orvoshoz is. Én néha elmegyek nem a saját körzetemhez tartozó SZTK-ba is. Ha az orvos normális, akkor ott is megvizsgál. Azt is elmondhatod neki egyenesen, hogy szeretnéd, ha több orvos vizsgálna meg, mert az első véleményében nem bízol meg.
2022. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!