Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázas vagyok ha felfele megy...

Lázas vagyok ha felfele megy mit csináljak? Egész testem meleg

Figyelt kérdés

26N

Nem szoktam lázas lenni, 38,2 re vettem be agot. Lement 37,5 most viszint megint megy felfele


Illetve algora vehetel be mebucaint? azt meg a torkomra vettem br


2022. aug. 10. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:

Most 37,9 pontosan. Ha lefekszem 3lalszom az baj? Vagy figyelgessem?

Mikor vehetek be nurophent vagy mit? Most masik bogyot akarok mert algo nem nagyon hat.

2022. aug. 10. 20:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szopogathatsz Mebucaint. 38 alatt nem kell csillapítani. Ha nem vagy nagyon rosszul, akkor 38,5 alatt sem. A láz direkt van, azért, hogy magasabb hőmérsékleten elpusztuljanak a kórokozók. Amúgy ha mégis beveszel, teljen el 4 óra két gyógyszer között. Mért lenne baj, hogy elalszol? Pont attól leszel jobban, csak ne teríts magadra takarót, legfeljebb egy lepedőt.
2022. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
🥰🥰
2022. aug. 10. 21:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Aludni nem tudok, akkor lángol a fejem. Csillagles meg gyakori marad😁
2022. aug. 10. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Előbb-utóbb kénytelen leszel. Ha elálmosodsz, aludj. 38 fokos hővel nem kéne lángolnod.
2022. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha elálmosodok persze :)

Egyelőre vízszintesben tényleg nagyon rossz. Ülve nem lángol. Majd még mérek egyet negy óra múlva aztánegpróbálok alukalni. Köszönöm, jól leszek már :)

2022. aug. 10. 21:22
 7/7 gungasam ***** válasza:
Priznic a homlokra...a priznic egy vizes borogatás. Olyan hőmérsékletű legyen ami hűt de nem túl hideg.Cserélni kell ...esetleg egy langyos vizes zuhanyozás is segíthet az elalvásban.
2022. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!