Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bölcsődés gyermek betegség?vír...

Bölcsődés gyermek betegség?vírus?? Hányás, hasmenés?

Figyelt kérdés
Kislányom 1,5 hét bölcsi után egy éjszaka 4-szer hányt. Otthon is maradt rögtön, kicsit bágyadt néha, de egésznap jó kedvű, van étvágya, iszik sok vizet.Diétásat eszik, viszont mindig csak akkor hány amikor alszik. 5. napja tart, de mindig csak alvás közben/után közvetlen jelentkezik a hányás, hasmenés nincs. Másnak volt már ilyen? Ezt vírus okozhatja?

2022. szept. 26. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de 5 napi hányás után már a kutyámat is rég orvoshoz vittem volna, nemhogy a kicsi gyereket…
2022. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy nem vittem. Viszem holnap IS, viszont most olvasgattam fórumokat, és ott is írta egy anyuka hogy szintúgy haza küldték hogy vírus fertőzés, diéta,és félre diagnosztizálták a gyerkőcöt elég durván, ezért most megijedtem még inkább.
2022. szept. 26. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Mivel alvásnál jelentkezik, én arra gondolok, hogy valami reflux-szerű dologtól hány, talán a gyomrára ment a vírus. A fejénél az ágy megemelése segíthet. Mennyi idős?
2022. szept. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gyanakszom. 2 éves.

Remélem ma jutunk valamire

2022. szept. 27. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!