Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyáron voltam mammo+uh-n. Kis...

Nyáron voltam mammo+uh-n. Kis cisztákon kívül nincs semmi. Viszont ma a menstruáció utolsó napján a bal mellem pár percig nagyon szurkált hullámzóan. Nem vörös, nem viszket, nem meleg. Nagyon rég már volt hasonló, de ez most megijesztett. Mi ez?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott ilyen lenni. Van, hogy menstruáció alatt, van, hogy a ciklusom másik felében. Nekem mindig napokig szokott tartani.

Egyszer egy orvos válaszol rovatban láttam egy hasonló kérdést, a doktorúr válasza az volt, hogy 99.5%-ban hormonzavar okozza ezt a tünetet.

2022. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is erős volt a szúró érzés? Pár perc volt, meg délután még egy pici enyhe szúrás, de a reggelinél azt is gondoltam, lehet nem is a mellem, hanem a szívem. Tapogatásra nem fáj, de tele van mindennel, ahogy a mammo is kimutatta.
2022. okt. 13. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Klimax környékén még rosszabb lesz. Sajnos tudom. De nincs semmi bajom, de évtizedek óta gondol egyet, és fáj, de nagyon, majd pár nap és megszűnik.
2022. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már lassan ott tartok korban. :D

Megnyugtattál, köszönöm. :)

2022. okt. 13. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Igen, erős mindig, oda is szoktam kapni, kicsit masszírozgatom is utána

2022. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!