Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek volt hasonló hogy...

Valakinek volt hasonló hogy túl erőltette magát és alhasi fájdalma volt terhelés közbe? Mintha a herém is fájna közbe . Nyugalmi helyzetben semmi bajom. Meg kicsit meg is nyomkodtam a heréimet … Évente járok Urológiára .

Figyelt kérdés
Áprilisban voltam akkor minden rendben volt . Uh + tapintás
2022. okt. 16. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sérvnek hangzik.
2022. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem az és elfog múlni . Munka helyen egy uj stációt tanultam és az első pár napban még a hasamból cibáltam a gépet akkor is fájt már kicsit de nem foglalkoztam vele . Amikor a kocsiba nyomom a gázt akkor is érzem hogy húzódik fáj kicsit .
2022. okt. 17. 06:53
 3/3 xp ali ***** válasza:
Igen, volt. Nincs sérvem. De van olyan, hogy vízsérv. A herezacskóban tud lenni. De az orvos ezt jobban tudja. És talán tanácsot is adhat, hogy mit és hogy csinálj és ne csinálj. Egyébként tudtommal sérv elmúlhat magától is, bizonyos esetekben.
2022. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!